Топ-5 кращих рок-чоловіків 2015 року за версією журналу “Крок у ROCK”

0

Як Ви вже могли зрозуміти, кращими цьогоріч були не лише представниці прекрасної статі, але й  наші «мімімішні» рокери. Саме про п’ять кращих з кращих ми зараз і поговоримо…

Андрій Кузьменко

Безымянный

Великий музикант, дійсно кращий з кращих рок-чоловіків. Коли починаєш писати про Кузьму, то всі найкращі слова, які взагалі можна сказати про цю людину, змішуються в один великий клубок, який стає в горлі. Ще зовсім молодим двадцятирічним юнаком він почав писати свою главу із назвою «Скрябін» в історії української рок-музики і займався цим протягом наступних 26-ти років. Останнім внеском став кліп на композицію «Дельфіни». Та Андрій був бійцем по життю, тому, швидше за все, він досі творить, але вже в іншому місці та для іншої публіки.

Женя Мантулин

5

Цей безмежно милий хлопака може слугувати прикладом та взірцем для кожної людини. Поки більшість опускає руки при найменших проблемах, Женя робить черговий крок до повернення в коханий JINJER, чого ми всі з нетерпінням чекаємо. А поки що майбутній Джордісон, мабуть, дуже сумуючи за своїми барабанами, опановує гітару і тішить своїх друзів та прихильників каверами на улюблені композиції.

Напередодні Нового року завжди трапляються дива, і ми сподіваємося, що не оминуть вони і нашого Євгенка, та бажаємо якнайшвидшого одужання і повернення на велику сцену.

М’яч Дредбол

2

Чоловік хоч куди, в самому розквіті сил! Думаєте, що мова йтиме про Карлсона? А ось і ні, бо ж говоритимемо ми саме про М’яча, який став ще одним кращим рок-чоловіком у 2015 році. Його знають всі! Хтось як простого хлопця Ігора Панчука, хтось як незмінного ведучого більшості фестивалів країни, інші ж як екс-вокаліста гурту «Мій Батько П’є», а дехто як нинішнього фронтмена гурту «ВОРСТ». Але ось як він встигає робити все й повсюди, не знає ніхто, та уявити більшість заходів без «дредастого» вже просто неможливо, він буквально приріс до грандіозних рокових подій в Україні.

Олексій Шманьов

1

Веселий, добродушний та драйвовий Олексій цьогоріч запалював, де тільки можна було. Найвідоміший український «гуцуляка», він настільки позитивний, сонячний та щирий, що інколи починаєш задумуватися, чи існує він насправді. Але коли чуєш Олексія, то вже не сумніваєшся, що він не ілюзія і при зустрічі його можна пообіймати, поговорити, позахоплюватися творчістю та хоч трішки похвалити, адже кращі з кращих заслуговують на кілька файних слів від нас.

Севастіян Вонс

3

І право завершити цей список отримує батько «Завантаження», молодий, енергійний, повний сил та амбіцій хлоп – Севастіан Вонс. З кожним разом він робить фестиваль все кращим і кращим, тому вже навіть не знаєш, чого чекати від весняного «Завантаження 6», але це точно буде щось неймовірне. Та не забуває він про «АННА» і є головою ГО «Борець», яка займається багатьма благодійними проектами, тренінгами та іншими заходами у Львівській області.

Звичайно, ми не можемо забути про найголовніший чоловічий вчинок Севастіана, який він зробив цього року: Вонс таки попрощався з холостяцьким життям і одружився з чарівною дівчиною Олею. Ми ще раз вітаємо їх та бажаємо міцного шлюбу як в наступному році, так і протягом всього життя!

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Кумир – добрий приклад! Частина – 2

Вони – відомі українські музиканти, для яких відкриті всі сцени країни. У кожному місті вони мають своїх шанувальників. Їхні пісні у кожного з нас на ...