Які подарунки хочуть рокери на Новий Рік

0

В моїй попередній статті могли дізнатися чого хочуть дівчата на Новий Рік, а зараз я розповім про сильну половинну людства, яка правда інколи ніфіга не сильна. Якщо бути чесним то хлопці хочуть те саме, що хочуть і дівчата та і самих дівчат хочуть теж. Хоча і трохи не так. Але давайте по порядку.

Мрія номер один – Інструмент

Кожний рокер мрія створити власний гурт який буде грати єдине правильне музло в цілому світі.Проте є проблема –відчутність інструмента. Тому найпопулярніша мрія на Новий Рік – власний інструмент, бо хто ж хоче бути вокалістом?

Мрія номер два – Дівчина

Кожний рокер мрія про армію прихильниць, які будуть стежити за кожним його кроком,рухом… ну і статусом у ВК. Саме тому для початку створення армії треба знайти ’’генеральшу’’, і Новий Рік як найкраще підходить для її пошуку. Тому звертаюсь до тих хлопців, які мають серед дівчат популярність ( в народі “бабії”):” Віддайте частину свої дівчат самотнім рокерам,їм вони більше потрібні!Зробіть добро на Новий Рік’’

Мрія номер три – Приїзд відомого гурта в твоє місто і квитки на нього.

Неважливо хто це буде, важливо, що приїдуть музиканти, які вже мають свою армію і свій бойовий інструмент і в яких ти можеш повчитися. Коли тобі на Новий Рік даруватимуть квитку на їх виступ, то незабудь про свого генерала. Генерал теж там має бути, він має здобувати досвід і вчитися охороняти тебе від агресивної товпи.

Мрія номер чотири – Виступ

Коли ти вже маєш все вищесказане, то тобі потрібно показати свій талант і виступити перед аудиторією. А яка краща аудиторія ніж твої друзі на Новий Рік? Звісно виступ буде підтриманий і ти отримаєш впевненість у власних силах. А ще потрібно для творчої людини? Тому подарком на Новий Рік може бути дозвіл другові показати свій музичний талант. Навіть якщо його нема. Навіть як він є, але десь глибоку. Головне дати йому можливість творчо реалізуватися.

Мрія номер п’ять – ЦИЦЬКИ

Без коментарів ;)

Мрія номер шість

Проте найважливіша мрія кожного рокера, як і кожного хлопця є бажання класно провести Новий Рік у атмосфери родини чи друзів. Чого Вам і бажаю.

Автор: Рома Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні