Які подарунки бажають рокерші на новий рік.

0

Скоро Новий Рік і прийшов час писати про подарунки, які цього року в тренді. І спершу хотілося написати про те, чого хочуть дівчата “під ялинку”. Щоб дізнатися про це я розпитав кількох представниць прекрасної статі,і з отриманих результатів я склав ТОП 5 найбажаніших подарунків для дівчат- рокерш на Новий Рік.

1 місце – гітара

90% дівчат, яких я розпитав хочуть гітару. І зовсім не важливо є вона вже у них, чи нема. Неважливо навіть те, що більшість з них не вміють на ній грати – головне аби вона була і тішила серце, а грати то колись навчиться. Гітара це наше все.

2 місце – час з кумиром або його особиста річ.

Дівчата хочуть провести час з улюбленим гуртом чи окремим музикантом, неважливо чи це розмова чи романтичне побачення. Хоча перше не виключає друге. А ще деякі дівчата хотіли якусь річ свого улюбленого музиканта. Так одна моя подруга хоче зубну щітку Мерліна Менсона. Тому, якщо в когось випадково завалялася зубна щітка Менсона напишіть мені, а я вам вже скажу куди її надіслати.

3 місце – мерч від улюблених гуртів.

Мало того дівчата хочуть провести час з кумирами, то вони ще й хочуть їхні футболки, постери, нашивки, календарі, диски і різноманітні речі які їх роблять ближче до улюблених музикантів. Треба сказати, що дівчата в нашій країні часто фанатичні у своїй любові до рок-гуртів

4 місце – їжа.

Мабуть коли я б запитував про подарунки на НР швидше тижнів так на два, то цей пункт стояв би вище. А так у дівчат в переважній більшості сесія або закінчується або вже закінчилася, тому зараз потреба у їжі не така велика. Хіба мандаринки. Їх зараз дівчата потребують у великій кількості

5 місце.

Сюди я вніс божевільні і хардкорні бажання, про здійснення яких дівчата мріють. То і не дивно. Новий Рік все ж таки час чудес.

– Піранью в акваріумі (мабуть, щоб рибки не розслаблялася)

– Череп Кобейна з автографом ( тут я без коментарів)

– Спіритичний сеанс-концерт легенд року (мабуть в продовження теми з Куртом)

– Супер силу ( а це мабуть для того, щоб бути одночасно на всіх сценах фестивалю Захід)

– Биту для залагодження конфліктів та створення затишку в будь-якій малоприємній компанії ( тепер я до цієї дівчини говорю на Ви і лагідними тоном)

Проте найнезвичайніший подарунок забажала собі журналістка Крок у Рок, яка побажала наступне:” Хочу щоб для мене перед моїми вікнами побудували замок із снігу в повний зріст, подарували діадемку і сказали, що це моє королівство і я там принцеса”.

Тому хлопці, якщо хтось хоче ощасливити нашу ’’майстриню статей’’, то звозіть її в Карпати чи Альпи і виконайте її бажання.

Проте найголовніше, дівчатам потрібні не так ваші подарунки,як увага. А то січень обіцяють холодним, а ніщо не гріє краще любові й ніжності.

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні