FARINHATE – кліп на пісню Alter Ego

0

Що ж таке «Alter ego»? Не витрачаючи багато часу на пошуки цього терміна у словнику або інтернеті, можна сказати що це друга сутність людини, друга особистість або особа всередині особи…

Музиканти з міста Рівне, гурт «FARINHATE», також зацікавились цим питанням і показали нам своє бачення даного терміну у вигляді відео-роботи на одноіменну пісню, що увійде до другого повноформатного альбому під назвою «Нова Ера». Над офіційним випуском наразі триває клопітка робота, але на живих концертах музиканти не соромляться виконувати свіжі хіти. Фани, що досить довго слухають гурт, добре знають що кожна пісня має своє філософське забарвлення і чітку ідею. Не вийнятком стала і «Alter ego»

Для зйомок була обрана ріда Рівненська область, а точніше – лісиста місцевість. Вдало обраний ландщафт допоміг знімальній команді передати ідейну повноту пісні, а також вловити найменші важливі деталі під час зйомок.

Самі музиканти зазначили, що основною ціллю пісні є спроба нагадати людям про людяність, адже кожен із нас має два «я» – хороше і погане. Саме тому перед нами часто постає певний вибір.

У кліпі показано людей, яких ймовірно ведуть на страту крізь химерний ліс люди у протигазах та з бойовими собаками. Їхні кати ховають обличча та мають явно небезпечний вигляд, проте дають жертвам шанс на втечу. Один з втікачів підставляє своїх товаришів по нещастю, лишаючи їх на поталу собакам та катам, рятуючи себе. В цьому і проявляється увесь символізм даного відео – все частіше кожен із нас у повсякденному житті думає лише про себе, намагаючись за будь-яку ціну досягти своєї мети. Винищуючи рештки своєї людяності багато не досягнеш. Так само і герой даного кліпу, майже втікши від своєї смерті, натрапляє на велике озеро, розуміючи що іншого шляху немає. У той самий момент він зустрічає своїх колишніх «товаришів»…

Гурт «FARINHATE» дає нам змогу замислитись над кінцівкою відео, зробивши з неї певні висновки. І для кожного ці висновки будуть індивідуальними. Наочний перегляд такого відео змушує замислитись про перемоги «будь-якою ціною» та замислились, чи потрібні такі моментні та брудні перемоги взагалі.

Вдале, ритмічне, важке музичне виконання робить саму пісню та кліп взаємозв`язними. Вони відмінно доповнюють одне одного. актуальність не викликає жодних сумнівів. Тож, слухайте українське та робіть правильні висновки.

Автор: Серж Дерій


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Гурт Narator випустив дебютний кліп

Полтавська MDM та Trash Metal команда «Narator» частенько радує своїх прихильників синглами. Але цього разу їхнє творче надбання поповнилось відео-кліпом власного виробництва. Вся справа в ...