Десятка кращих альбомів у 2015 році за версією журналу “Крок у ROCK”

0

Одна з мрій гуртів-початківців – випустити дебютний альбом. Це своєрідний офіційний перший крок у світ музики, тому до цього йдуть, шукаючи ресурси, різні можливості, хитрості, знайомства. Ось просто згадайте кожен свій альбом. Хіба ж він не був для Вас дитиною, яку викохували, няньчили, недосипаючи ночами? Звісно ж, був, і Ви розумієте всі ці почуття. Саме тому сьогодні ми поговоримо про 10 кращих альбомів 2015 року…

ГРЕЙ ДЕР – «Розмови по темі»

5MzFI6r7MoA

Розпочнемо з івано-франківських козаків – гурту ГРЕЙ ДЕР та їхнього альбому з назвою «Розмови по темі», офіційний реліз якого відбувся 19 жовтня. «Розмови по темі» – це 12 треків, записаних у найкращих традиціях Alternative і Pop Rock. Що стосується тематики альбому, то, мабуть, найбільш доречно буде сказати, що йдеться про звичайні речі, які оточують нас щоденно, але вони подаються в такому виконанні, що Ви обов’язково зможете подивитися на світ по-іншому, «розрядитися від буденності» та впевнено йти до нових звершень.

МОНОПОЛІЯ – «Шалене життя»

6pMap5XQ_A4

Можливо, хтось знає цих чернівецьких хлопак, як The Lads, але це не так важливо, коли мова йде про гарну музику, яку вони роблять. На їхньому рахунку солідна цифра фестивалів та просто живих виступів, а 6 березня МОНОПОЛІЯ розжилися ще й дебютним міні-альбомом. EP «Шалене життя» – це ліричний та драйвовий Rock’n’Roll, вкладений у 6 чудових композицій, які зможуть розкрити всю красу клавішних, вокалу та безперечну чарівність вітчизняної музики.

ФІОЛЕТ – «Пісні любові на полі бою»

6lvcQoJsY6g

Два роки кропіткої роботи вилилися у 13 композицій та два бонусних треки. «Пісні любові на полі бою» ще раз розкрив ліричність, щирість, проникливість музики гурту, та водночас все раніше сказане збалансовано з драйвовістю та силою. Альбом рекомендується для прослуховування у дорозі, перед сном, під час ранкових пробіжок, будь-яких улюблених справ, по можливості на роботі, а ще краще цілодобового програвання. Будьте впевнені, що настрій обов’язково, мов на ліфті, підніметься вгору, а сама музика безперечно потрапить прямо в душу.

Чумацький шлях (CH. SH.) – «Самурай»

hUDqCkwVtxo

25 жовтня гурт Чумацький Шлях офіційно представив плоди річної роботи – альбом «Самурай». Коли прослуховуєш його, розумієш, що хмельницькі музики вклали в нього всю душу. Дев’ять треків заповнюють собою всі думки на досить-таки довгий проміжок часу. Це просто неперевершене поєднання своєрідного гумору та шаленої потужності, які зливаються в один великий меч самурая і здатні руйнувати ним навіть кам’яні стіни на шляху, тому якщо Вам життєво необхідна сила та енергія, альбом створений для Вас.

Azgard – «На зламі дня»

hxF0UHmbCy4

Під кінець весни тернопільські дезметалкорщики зробили подарунок для своїх шанувальників. 9 треків, 33 хвилини, 2001 секунда потужного дезкору – чого можна ще бажати? Півроку важкої роботи дали свій результат, бо ж слід трохи пошукати, щоб знайти такий же потужний, рівний деяким закордонним виконавцям альбом, що ще раз доводить те, що українські музики йдуть на рівні, а в деяких випадках навіть перевершують світових колег і заслуговують на нашу підтримку.

Bohomolnyi – «Темний світ»

II1LgwbqHvI

15 вересня у музичний простір України влилося трохи року та містики з Тернополя, а саме Bohomolnyi презентував міні-альбом із назвою «Темний світ». Чотири крутих та таємничих треки зачаровують та затягують у глибокий вир якісної музики, з якого вибратися буде вже неможливо, та й навряд чи Ви самі хотітимете цього. І ще слід наголосити, що всі композиції різняться між собою, тому вибрати ту, яка сподобалась найбільше, досить важко.In Movement – «Ніхто не помре сьогодні»

YRN1xD-z71s

Ще одні представники «потужної» української сцени потішили своїх фанів на початку осені. 6 вересня світ побачили 7 модернхардкорових композицій з нового альбому «Ніхто не помре сьогодні» гурту In Movement. Тяжке звучання ніби підкреслює гостру соціальну тематику всіх треків, що змушує замислитися над тим, що відбувається навколо нас, і чи можемо ми хоч щось змінити, приклавши хоча б мінімальні зусилля для цього.

Kompas – «1»

_bfdFzPk2zg

Цьогоріч весна розпочалася з гарних новин. Першого березня львівський гурт Kompas презентував якісний альбом, наймення якого забути просто неможливо, бо ж назва йому – «1». Цей альбом – це 10 дуже крутих треків, в яких можна побачити відкриту душу музикантів. Вже з першої пісні поринаєш у безодню страхів, переживань, у власний внутрішній світ і розумієш, що це справді не дитячі забавки, а доросла, зріла музика, до якої деякі гурти так і не можуть дійти протягом всієї творчої кар’єри.

Kroda – «Ginnungagap Ginnungagaldr Ginnungakaos»

sRYDu_Awh0k

Ох, цей альбом – це щось нереальне. Львів’яни змогли дуже майстерно поєднати Pagan MetalBlack Metal і Folk Metal, що вилилося у 8 потужних треків, об’єднаних в одне ціле під незвичайною назвою «Ginnungagap Ginnungagaldr Ginnungakaos», яку важкенько вимовити з першого разу. Цей альбом був однією з найбільш очікуваних робіт у 2015 році, та довелося почекати лише до першого травня, а тоді – добровільне утоплення у вирі шаленої енергії та своєрідної української ліричності.

Merva – «І-Цзин»

Ssb2tL36nRs

І право завершити цей список надається рівненському гурту Merva. Цей альбом чекали всі понад шість років і вже 22 липня зрозуміли, що недаремно. 12 свіженьких треків, записаних у жанрі Alternative Rock, показали нам нову, несхожу на попередню, Мерву, на що символічно натякає назва альбому «І-Цзин», яка дослівно перекладається як «Книга змін». Кожен з Вас зможе знайти в цій збірці щось для себе, щось, що зазирне прямо в душу та дасть сили змінюватися.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі вісутні

Огляд фестивалю Тарас Бульба 2013.

Сказати, що фестиваль був організований на «вищому рівні» – не сказати нічого. Тому я копну глибше. Багато чого можу сказати в першу чергу про наметове ...