"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Satrias. Пару слів від гурту.

1

Будь-який поважаючий себе тернопільчанин точно чув про гурт Satrias, який є бажаним гостем на усіх рок-концертах міста. Та чомусь цим хлопцям, які грають справді якісну музику не приділяється достатня увага в мастштабніших межах України. Про подальші перспективи та їх погляд на творчість далі у інтерв’ю.

-Гурт виник у 2010. Проте через те, що Satrias у 2012 році покинув Дмитро (бас і вокал) ви тимчасово призупинили свою творчість. Хто дав ідею почати заново і чи важко було починати вдруге?

-Насправді ми припинили лише концертну діяльність, в основному через відсутність повного складу гурту, у зв’язку з цим ми приділили увагу для запису нового матеріалу. Ми вирішили випустити альбом своїми силами. Чесно, було важко, бували дні, коли запис однієї гітари тривав до 9 годин. Але за пів року вдалось випустити альбом «Mistery of…». В процесі створення альбому ми познайомились з теперішнім басистом, Ромою, який нам допомагав з обкладинкою альбому. А також до групи приєднався барабанщик Петро який працював з Владом (вокал. – прим. автора) в групі Leprosy. Так сформувався теперішній склад групи.

- Ви популярний гурт у Тернополі. Що заважає вийти на більш масштабний рівень?

-Насправді ніщо не заважає вийти на більш масштабний рівень, просто це займає багато часу, якого не вистачає через роботу і навчання. Проте ми працюємо над цим. Зараз ведеться робота над записом нового альбому який буде називатися “Doomsday Prophesy”. Деякі пісні з нього ми вже грали на концерті в Тернополі 15-го квітня цього року.

- Музика для вас – це стан душі чи спосіб заробити?

-Важке питання. Враховуючи, що метал-сцена в Україні не так розвинута, як на Заході, на цьому важко заробити групі нашого рівня. Звичайно, ми пишемо музику, яка нам подобається, але якби вона приносила гроші, це було б непоганим додатковим стимулом.

- Як відносяться до вашої творчості ваші рідні і як ви реагуєте на критику, якщо така є?

-Звичайно наші рідні критикують нашу музику, але на нашу думку це через те, що вони її не розуміють. Це критика в такому плані: “Співаєш так ніби свиню ріжуть” або “Ніби коту на яйця наступили ”. Ми сприймаємо критику, але більше звертаємо увагу на критику від людей, які мають хоч мінімальне поняття про метал.

- До рівня якого гурту потрібно наближатися і чи є такий в Україні?

-В Україні є багато хороших гуртів але ми більше орієнтуємось на закордонних монстрів метал-сцени, які зробили справді важливий внесок у розвиток важкої музики. Ми робимо все для того, щоб Satrias був не просто тернопільським гуртом, а став частиною світової метал сцени.

- Чи пам’ятаєте свій перший виступ на публіці?

-Памятаєм. Це було в Кременці. Народу було чоловік 20 з них 25 наші друзі, які приїхали разом з нами. Було страшно, все ж таки це перший концерт, але з горем наполовину ми його відіграли. Виступ в загальному пройшов добре, навіть дали кілька автографів.

- Розкажіть , якими ви бачите гурт через 10 років?

-…2025 р. Німеччина. Wacken Open Air. Головна сцена. Народ скандує «satrias». Влад поміняв нарешті струни, Рома навчився грати пальцями на басу, в Славіка появився вільний час, Петі подарили нарешті метроном…ми на сцені і починається…

Сторінка гурту у ВК – https://vk.com/satrias

Автор: atipichna

  • Tweet

Satrias