"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Mushmellow

228419_big

Не тільки західні рок-банди вміють грати якісний альтернативний рок. Щоб почути круту музику та прекрасну англійську вимову вокаліста досить ввести в будь-якій пошуковій системі чи в музичному ресурсі, яким Ви щодня користуєтеся для прослуховування улюбленої музики, слово «Mushmellow». Гурт із цією цікавою назвою точно припаде до душі любителям альтернативи.

Отож, гурт Mushmellow був створений гітаристом та вокалістом Олексієм Кужелем. Перші спроби написання власної музики та участь у різних гуртах проходили в місті Сіетл (США). У 2004 році Олексій вирішив повернутися в Україну, в місто Запоріжжя, де того ж року йому вдається зібрати перший склад гурту. Перші виступи відбувались у місцевих клубах, і гурт став досить популярним серед публіки. Згодом почалися проблеми з колективом, тому Олексій прийняв рішення звільнити всіх та розпочати пошук нових музикантів. Улітку 2005 року він познайомився з Михайлом Новиковим, професійним аранжувальником та гітаристом.

У лютому 2008 року гурт підписав п’ятирічний контракт з українським продюсером Юрієм Фальосою. Згодом вони випустили альбом «Hollow Memories», до складу якого ввійшло 12 кращих пісень команди за весь період її існування (створювати матеріал Михайло та Олексій почали удвох ще в 2005 році). Окрім власних композицій в альбомі є кавер-версія на пісню Брітні Спірс «Toxic», на яку знятий відеокліп.

Свій стиль самі музиканти називають Love Alternative Rock, оскільки любов є стартовою точкою творчості гурту. В одному з інтерв’ю Олексій сказав такі слова: «Любов до дівчат і до життя взагалі рухає нашим прагненням створювати та грати пісні. Термін Alternative Rock дуже широкий та здатний осягнути всі наші переваги в музиці».

У 2013 році гурт приступив до написання наступного альбому. Було зроблено декілька демо-записів.

На превеликий жаль, у 2014 команда тимчасово припинила своє існування. На момент розпаду її склад був таким:
Олексій Журавель – вокал;
Іван Курінний – бас;
Гліб Проців – барабани;
Андрій Голованов – гітара;
Євгеній Журило – гітара.

Прихильники альтернативного року, обов’язково знайдіть пісні гурту й прослухайте їх. Раджу розпочинати з композиції «Helena», яка одразу ж міцно засяде у вашій голові.

Автор: Роман Олексин | Крок у ROCK

  • Tweet