"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Український ню-метал ч2

Як і обіцяв, ми повернулися до ню-металічних українських гуртів.

images


ТОЛ


Щоб довго не розписувати, скажу лише те, що значення цього гурту для України, таке ж, як значення Korn для світової альтернативної сцени. Та і музично в них є немала схожість. Так, вони не були першими, проте в свій час гурт був на хвилі популярності і неодноразово ставав хедлайнером великих фестивалів ( наприклад Руйнація, 2007). Альбом “Синдром бажання” дотепер є одним з найуспішніших в історії української альтернативно музики. Проте в 2013 році гурт припинив діяльність. Раджу послухати пісні – “Катафалк”, ”Самознищення”, ”Хто я” і “ВОР”

[SALE]only


Потужні дніпропетровці не мають музичної рамки для своєї музики, проте найчастіше в їх виконанні модна почути ню-метал і грув-метал. Особливістю гурту є те, що у їх складі не тільки двоє вокалістів, а ще й те, що це хлопець і дівчина. А ще завдяки чудовому менеджменту гурт є одним з найбільш прогресуючих в нашій країні (трошки лестощів). Раджу послухати новий міні-альбом “Коли сліпий побачить світло” а також пісні
” Залізний шлях”, ”Право бути вільним ” і ”Пьяная молодежь”.

 

ЗЛАМ


Один з найкрутіших українських метал-гуртів теж має близьке відношення до ню-металу, проте лише ним музиканти не обмежуються. Вони експериментують також із металкором і маткором. Тексти команди несуть потужний меседж, що разом з екстрим вокалом поглинає повністю і здається, що ти відкриваєш для себе новий світ. Раджу всім послухати їх новий міні-альбом, “Відчуття, як тисячі до цього”, якому сьогодні виповняться місяць і який вже встиг полюбитися шанувальникам альтернативної музики.

 

M.O.N.O. ( MOB OF NOISELESS OVERMEN )


Гутт ще достатньо молодий, проте вже встиг зіграти з такими гуру рок-сцени, як Caliban (Німеччина), Tasters (Італія), ТОЛ, АННА, Мегамасс. Вперше мені довелося почути хлопців на фестивалі Заванатаження, де я зрозумів, що хлопці справді драйвові і круті. Раджу послухати треки – “ На Краю”, ” Дві Кулі В Серце” і “Враги Системы”

 

AdekWhat


А ось миколаївські хлопці з гурту «AdekWhat» є класичними представниками ню-металу. Багато хто каже, що такий стиль музики, яку присвячена стаття вже давно віджив своє, проте музиканти з AdekWhat доводять протилежне. Наполегливо раджу послухати їх альбом “Механизм”. Повірте, він того вартий.

Автор:Роман Мельник

  • Tweet