Roll Models

0

Сьогодні я познайомлю Вас із гуртом, який має якісне та позитивне звучання, відмінне виконання тексту англійською мовою та що головне, уміння будь-коли підняти Ваш настрій.

 

Гурт Roll Modells (екс. Рольова Модель) заснований у 2007 році в місті Києві його незмінним лідером Михайлом Корчовим. У своїй творчості вдало поєднує звучання сучасного панк-року, поп-панку та бріт-попу. Оригінальний склад такий: Сергій Руденко – бас-гітара, Макс Бутко – ударні, Андрій Тарташнік – гітара, Михайло Корчовій – вокал, гітара. Формування гурту тривало близько року і остаточною датою створення учасники вважають 27 вересня 2008 року – тоді ж відбулася перша професійна фотосесія новоствореного колективу. Цього ж року гурт бере участь у київському відбірковому турі The Global Battle Of The Bands 2008.

У 2008 році виходить дебютний кліп на пісню «Fade away».

Як кліп, так і пісня є дебютними, але коли прослуховуєш композицію чи переглядаєш відео, то складається враження, що це досить зрілий гурт, адже як вокальне (окрім гарного вокалу ще й ідеальна англійська), так й інструментальне виконання на найвищому рівні. Цього ж року гурт дає перший концерт в іншому місті, Чернігові, в одному з кращих клубів міста.

Весна 2009 року подарувала слухачам та шанувальникам гурту дебютний ЕР-альбом «Fade away», в який увійшли наступні композиції: «Lovin’ the Good Times», «Remember Me», «Місто, Що Ніколи Не Спить», «Fade away».

У серпні 2009 Roll Modells потрапляє у фінал конкурсу молодих українських гуртів Djuice Music Drive Debut, результатом якого стає перший великий тур Україною разом з іншими фіналістами та хедлайнером – гуртом ТІК. Захід був нечуваного масштабу для молодих виконавців і мав досить високий рівень організації, що дало хлопцям неймовірний досвід.

Дебютний студійний альбом гурту вийшов у січні 2011 року під назвою «Scylla & Charybdi» (Сцилла і Харибда). До альбому увійшли 12 композицій, виконані англійською мовою (окрім пісні «Сегодня и Всегда»). Альбом був записаний протягом 2009-2010 років. Назва взята з грецької міфології, яка означає безвихідне становище, коли загибель неминуча і наступає звідусіль. За словами Міші Корчового, гурт пройшов між Сциллою та Харибдою, вижив та став сильнішим.

У січні 2016 року гурт представив лірик-відео, яке крім тексту містить уривки з різних концертів та репетицій, на пісню «Party Animal» з нового альбому, вихід якого планується цього року.

Склад гурту:
Міша Корчевий – гітара, вокал;
Марк Тунік – ударні;
Юра Можаровський – бас-гітара;
У 2016 році гурт покинув гітарист Слава Романченко.

Отже, з впевненістю можу сказати, що Roll Modells дійсно один з найкращих у своєму стилі та за рівнем виконання гурт на просторах нашої країни. Уміло поєднуючи різні, але близькі за звучанням жанри, колективу вдалося створити якісну заміну іноземним аналогам, або якщо не заміну, то хоча б прекрасне доповнення.

Автор: Роман Олексин | Крок у ROCK


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

12 березня. Завантаження !!!!!!

Найбільший закритий метал фестиваль України Завантаження уже вшосте відбудеться у Львові 12 березня 2016 року. Відкрити фестивальний сезон так рано стає можливим завдяки місцю проведення ...