Музичні асоціації.

0

Так буває, що хтось вчить області і міста України за архітектурними пам’ятками, хтось за спортивними клубами, а ось я чуючи про якусь область України одразу намагаюсь згадати рок-гурти, які є вихідцями з цих місць. І в цій статі я розповім про 5 міст, обласних центрів які я асоціюю з якимось гуртами. Одразу скажу, що моя думка дуже суб’єктивна і спирається тільки на мій смак. Тому буде не дивно коли ці асоціації не збігатимуться з вашими.

1.Чернівці і Серцевий Напад.

Гурт був створений 2004 році і з того часу хлопці грають хороший поп-панк. В червні 2009 року колектив записав свій перший офіційний альбом Golden $hits а також запустив в ротацію на телеканалах A-ONE, Enter Music, MTV Україна кліп на пісню «Punk Girl».

У 2010 році гурт записує свій другий альбом Fight for hope. За версією інтернет-порталу ФаДієз, альбом посів третю сходинку серед найкращих українських альбомів 2010 року.

Зараз гурт активно виступає на великих фестивалях і працює над новим матеріалом.

2.Полтава і O.Torvald.

У 2005 році гурт був створений, проте 2006 року музиканти переїхали до Києва. Здавалася яке тепер вони тепер мають відношення до Полтави? А насправді гурт утворився з гурту, який розпався «Крути! Педалі», який проіснував цілих 6 років. Отже 2006 рік, O.Torvald приїхав підкоряти Київ. У 2008 році був випущений однойменний альбом. А в 2009 році стався стався щасливий випадок: ”Американський режисер українського походження Алекс Баєв знайшов гурт O.Torvald і запропонував їм відзняти два відеокліпи. Було вирішено офільмувати пісню з альбому O.Torvald «Київ-Лондон» та зовсім свіжий запис «Не грузи». Таким чином протягом двох місяців музиканти отримали два відеокліпи.”

А вже остаточна популярність прийшла до Галича і компанії у 2011 році з виходом альбому «В тобі».

3.Рівне і Мерва.

У прямому ефірі київського радіо у передачі «Український рок» 30 жовтня 2004 року Петро Зарудний і Дмитро Карасюк оголосили новий заснований ними гурт – Merva. З цього часу і починається історія. У 2006 році виходить їх демо—альбом «Куплю гранату» та кліп «Тільки для тебе». У 2009 році гурт записує свій дебютний альбом Bardo та знімає кліп на пісню «До себе в рай». Хлопці дбають про свій стиль: чорний одяг і підфарбовані очі — ознаки «мервівців». Тексти пише сам вокаліст гурту, виключно української мовою, адже на його думку вона є містичною і загадковою, як і самі музиканти. У 2010 році до гурту приєднався ще один гітарист Павло Переходько. І зовсім недавно хлопці порадували своїх шанувальників новим, реально крутим альбомом.

4.Херсон і Роллік’с.

Один з найвідоміших українських нью-метал гуртів був створений в 2001 році, проте активну діяльність гурт розпочинає після фестивалю «Перлини сезону-2002», де вони отримали другу премію в номінації «танцювальна музика».

У 2003 році, співпрацюючи з Сашком Положинським, брали участь у проекті «Тартак та друзі». Результатом стала спільна пісня Роллік’с та Тартак «МікрOFF/ONна перевірка» (авторства Роллік’c), що стала візитівкою “Роллік’са” і принесла групі визнання молодіжної публіки. За час своєї подальшої діяльності гурт здобув звання лауреатів фестивалю «Перлини Сезону» 2006 і 2008 років у номінаціях «рок-музика» та «гурт правильної музики», відповідно; взяв участь в проекті «Свіжа кров» каналу М1; став переможцем конкурсу Snickers Urbaniя-2006, за що отримав подарунок у вигляді відеокліпу та його ротації на М1.

На сьогоднішній день за спиною команди 2 повноцінних альбоми і міні-альбом який вийшов цього року.

5.Чернінгів і Димна Суміш.

На жаль, зараз гурт не існує, але забути про нього важко. Заснований 1998 року виконує рідкісний для України жанр – психоделіка. Учасники гурту — вегетаріанці. Вони відкрито висловлюють свою думку проти насильства, вживання наркотиків та алкоголю, бажаючи донести слухачам своєю музикою та текстами пісень життєві цінності.

Все б чудово, проте у квітні 2012 році учасники гурту заявили, що гурт тимчасово припиняє свою діяльність через неможливість «миритися з ситуацією в нашій країні — коли культура на останньому місці, а натомість панує суцільна політика, зомбування, соціальні експерименти і легкий тоталітаризм».

Автор:Роман Мельник


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Крок у ROCK завантажились!

Крок у ROCK завантажились! На гучному фесті Завантаження, що відбувся минулої суботи у Львові, журнал Крок у ROCK презентував свій перший випуск! Один з найкрутіших ...