Колір ночі – «Слава Україні»

0

Можливо хтось уже знає (а можливо, що й ні), що чудовий український гурт Колір Ночі не так давно представив на загал свою нову відеороботу. Ржищівські хлопці радують наш слух, починаючи ще з 2010 року. І ось чергова порція ніштяку для наших вух та очей з’явилася у вільному доступі в мережі.

Власне з назви композиції ми розуміємо, що гурт не зраджує принципам та традиціям. Пісня «Слава Україні» вже звично для нас торкається тематики сучасної політичної та соціальної ситуації в нашій державі й останніх сумних подій в ній.

Сам ролик – це така собі відеонарізка чи навіть радше відеопідбірка кадрів з телере-портажів та просто з відео, відзнятих випадковими свідками на майдані Незалежності під час Революції Гідності. Саме цей факт наробив немало шуму та дискусій між шанувальниками гурту. З’явилася думка, що недоцільно використовувати такі «вже заїжджені моменти, які набрали якщо не мільйони, то сотні тисяч переглядів точно». Але це не зовсім правильно, бо в кінці самого кліпу з’являється фраза «Пам’ятай, якою ціною…»

Щодо використання таких доволі розповсюджених кадрів, може виникнути запитан-ня: «А чому не використати щось менш відоме, хай навіть зняте не професіоналами?» Думка, звичайно, непогана, але, мабуть, кожен хоче бачити якісну картинку, зняту професіональною камерою, а не величезні пікселі з неякісного відео, знятого на телефон, які до того всього ще й «стрибають» так, ніби оператор в процесі зйомки був верхи на арабському скакуні.

А ось що стосується тексту композиції, то він справді здатен підняти бойовий дух та змусити повірити, що ми зможемо, ми вистоїмо, ми заслуговуємо на свободу і будемо стояти за неї до кінця:

«Поки наша пісня
ще не вмерла,
Поки наше сонце
ще не впало,
Поки у грудях
тихо б’ється
Слава Україні!
Героям Слава!»

Отож, робота справді непогана, до того ж доволі актуальна. Багато слів будуть зайви-ми, тож давайте переглянемо, бо краще один раз побачити (а потім додати у власні відеозаписи та задивитися до дірок), ніж десять разів прочитати.

Автор: Оксана Домашина


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Підірвати світ із гуртом “KARNA”

Хей, хей, хей, ну що ж, мої гуцуляки і гуцулочки, прийшов час «вжарити року». Україна – це настільки атмосферна, душевна, колоритна держава, що їй повинні ...