Дмитро Оксень йде з Jinjer

0

Все має свій початок й свій кінець. І це стовідсоткова правда життя, яка трапляється з різних причин й в силу залежних або незалежних від нас подій. Так само й гурт Jinjer залишився без свого засновника. З приводу того, що Дмитро йде з гурту вже багато чого, і багато де перетерлось: купа ниття в статтях, багацько незадоволених фанів. Народе, не варто сумувати! «Jinjer – машина»,- сказав Дмитро. Хоча ні, це скоріше динамо. Чому?

Бо чим сильніше їх крутить життя, тим більше вони віддають енергії й протистоять всім цим негараздам, постійно долаючи їх. Поки в гурті присутні такі міцні чоловіки, як Євген (бас), Карданов (звук/менеджмент) й Роман(композитор) їм нема чого боятись. Саме ці люди зробили Jinjer таким, яким ми його знаємо сьогодні. Їх непосильна праця вивела гурт у чарти й топи. Мабуть, якби вони пішли, то гурт був би дійсно покинутий напризволяще. Та, власне, не будемо вигадувати велосипед й дамо слово самим музикантам. Ми перехопили гурт за кулісами фестивалю «Захід» та розпитали Євгена Абдюханова з Романом Ібрамхаліловим:

Крок у Рок: Як ви ставитесь до того, що Оксень покинув Jinjer?

Євген: Ми стійко прийняли таке його побажання. Дмитро приніс нам своє рішення і ми його зрозуміли… Краще одразу сказати такі речі, ніж через день, через два, через місяць. Краще на початковому етапі це все вирішувати, щоб не було якихось недомовленостей.

Роман: Нехай це буде так, ніж він буде грати ще півроку без бажання. Людина має цілковито віддаватися процесу.

Крок у Рок: Зараз можна зустріти багато статей, де пишуть, що вихід Дмитра зі складу гурту − це погано. Але ж насправді будь-які зміні можуть принести і щось добре, і щось погане. Не секрет, що головною фігурою гурту вважають вокаліста, − у Jinjer це Таня. Вона гарна й харизматична, в неї надзвичайний й унікальний вокал, також тексти пісень − її рук справа. Ще дуже важливим є просування своєї музики серед слухачів. У вас цим займаються ваш менеджер й звукорежисер Карданов та ти Євгене. Можна сказати ви і є найпотрібніші та найголовніші люди у гурті?

Євген: Це не зовсім так, насправді не вистачає Романа, бо Роман − основний композитор музики.

Крок у Рок: Тоді додаємо ще композитора, і виходять в нас такі собі чотири стовпи Jinjer, або чотири кити, на яких, по суті, тримається гурт. Тож, виходячи з цього, чи можна сказати, що заміна гітариста може обернутись для гурту тільки найкраще, якщо знайдеться така людина, яка не тільки замінить Дмитра, а й додасть нових сил гурту?

Євген: Так, це цілком може статись. Можливо ми знайдемо людину, яка «внесе свою лепту» до нашого колективу, а можливо й не знайдемо. Ми самі ще не знаємо. Це дуже непроста задача, бо нам потрібен не просто вмілий гітарист, а один з учасників родини Jinjer. Людина, яка зможе перенести з нами всі складності. Сидіти по 30 годин в машині, приїжджати, відіграти, а потім збиратись та їхати грати далі. Наприклад, зараз ми відіграли на фесті, а до цього не спали понад 30 годин.

Роман: Трохи дрімали в машині, але в машині − це не сон.

Євген: Останній раз ми ночували у Болгарії, після цього ми відіграли на фестивалі в Румунії й от приїхали сюди. Й це все без сну. Ми нормальні люди, не наркомани. Один керує, інші трошки подрімали, поїли − потім керує інший.

Роман: Я п’ю енергетики вночі, коли веду машину.

Крок у Рок: Й після цього всього ви ще кудись прямуєте далі? О_о

Євген: Ні в якому разі. На цьому наш міні-тур закінчується. Наступний концерт аж через два тижні.

Роман: Буде час записати нову пісню.

Крок у Рок: До речі про нове. Ходять чутки, що ви маєте порадувати слухачів новим матеріалом. Коли на нього чекати?

Євген: В жовтні. До останнього «Завантаження» в нас вийде кліп, новий сінгл й трошки пізніше ЕР. Тому залишилось зовсім недовго чекати. Поки ми їхали на один з фестивалів, ми записали пісню й дали три інтерв’ю.

Крок у Рок: Які у вас враження від фестивалю Захід?

Євген: Ми тут вдруге й вдруге все круто. Звук на сцені, публіка − все круто. В цілому можу сказати, що сам фестиваль «Захід» й свій виступ на фестивалі «Захід» я чекаю цілий рік. От він ще не закінчився − а я вже чекаю.

Крок у Рок: Чи не хотіли б ви зробити власний фестиваль?

Євген: У нас нема на це часу. Ми музиканти й наша справа − писати пісні й робити новий матеріал. Це не для нас. Цим мають займатись люди, які знають, як цим займатись. Наприклад Севастіан (Завантаження), Яків (Захід) або Ростік (Файне Місто).

Крок у Рок: Мабуть ви як музиканти помітили, що фестивальна культура більш розвинута на Заході країни, ніж на Сході. Як це можна виправити, на вашу думку?

Євген: Знаєте, у мене народилась ідея. Коли ми повернемось додому (у Горлівку), ми зробимо найкрутіший фестиваль.

Крок у Рок: Це буде насправді круто! Ну й наостанок може якісь побажання для читачів?

Євген: Приходьте на наші концерти, восени в нас буде тур))))

Роман: Головне слухати добру музику.

Євген: Так. Потрібно виховувати в собі поціновувача музики. Потрібно розуміти, яка музика гідна слухача, а яка − ні. Нажаль, на сьогодні ми маємо багато колективів, які завдяки інтернету мають аудиторію, на яку не заслуговують. Й головне − купуйте мерч та диски. Якщо ви не будете цього робити, то ми довго не протягнемо)))) Потрібно розуміти, що в наших реаліях ми віддаємо музику безкоштовно. Ви всі заходите в мережу та слухаєте нашу музику цілком безкоштовно.

Роман: Щось ми заглибились в побажання))) Все сходиться до того, що «купуйте нашу музику»)))

Євген: Музикантів треба підтримувати. Не обов’язково нас, взагалі будь-яких. Якщо вам подобається гурт − йдіть та придбайте футболку.

Як всі ми знаємо, гурт заснував Дмитро Оксень на уламках ранішнього Jinjer. На вокалі з’явилась пані Тетяна, басист Євген, гітарист Рома, драмер Сашко й понеслась. Треба надати належне Дмитрові, він талановитий гітарист, без його жартів й витівок цей світ ніколи не буде колишнім, але ж… Впевнений, що ми будемо зустрічати його на тусах й тусити з ним! Так і буде. Тож побажаємо Дмитрові успіхів в його подальшому житті, хай всі його плани та мрії здійснюються!

Автор: Станіслав Потапенко


Jinjer

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні