"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Майстер-клас гурту Jinjer в магазині JAM (м.Київ)

_90S22ghAfo

Вперше за останні два роки один з найбільших магазинів музичних інструментів «JAM.UA» спільно з метрами української метал-сцени, гуртом «Jinjer», організували зустріч з фанами та всіма охочими дізнатись більше про тонкощі сучасного «важкого» музичного мистецтва у вигляді майстер-класу.

11 жовтня 2015 року у магазині, що знаходиться на вул. Драгоманова, 31Д, панувала домашня, але від того не менш «заряджена» атмосфера, а спілкування публіки з музикантами проходило у вигляді діалогу де кожен міг поставити запитання і висловити свою думку з приводу роботи апаратної складової або поводження музиканта на сцені в конкретних ситуаціях.

Першим на сцену вийшов басист гурту, Євген Абдюханов, який активно та доступно розповідав глядачам про переваги та недоліки виробників сучасних бас-гітар, а також про свої власні побажання щодо останніх у плані зручності, якості та звуку. Особливе звучання бас-партій гурту досягається тонкощами налаштування гітарних ефектів, управління сигналами, а також спеціальним підбором струн, що і було продемонстровано віртуозним музикантом. Не можна не відзначити і корисні поради щодо співвідношення ціни та якості магазинних інструментів, які допоможуть розумно використати наявні фінанси та домогтись бажаного звуку.

Наступним поспілкуватись з аудиторією виявив бажання барабанщик Дмитро Кім, який висловив своє захоплення паличками «Promark 2В» збільшеної ваги, а також якісно новим для себе методом роботи з барабанною установкою-методом «атаки». Максимально відповідальний підхід до кожного концерту-ось запорука успіху, вважає він, а тому бере з собою декілька комплектів вищезгаданих паличок. Тарілки-не менш важливий та необхідний аспект, тож музикант радить виконавцям спорідненого з гуртом «Jinjer» музичного жанру балансувати з їх ціновою категорією. Барабанщик використовує такий метод гри, який дозволяє постійно тримати м`язи в тонусі, а це позитивно впливає на рівень втоми та якість звучання.

Після чого своє беззаперечне вміння та якість нового обладнання музикант продемонстрував публіці, виконавши соло та зігравши у тандемі з іншими учасниками гурту. Ватро відзначити незмінну гостроту та важку унікальність їхньої музики.

Відверто цікаво було слухати гітариста гурту – Романа Ібрамхалілова. Складання музики, створення нового матеріалу йде від його власного вміння, від власного бажання, а також виходячи із побажань гурту. Швидкість, хардкор, мелозвучність-це його професія. Гітарист ділився з присутніми секретами та прийомами музичного звучання, своїми інструментальними смаками і давав цінні поради, відповідаючи на питання залу.

Своє вагоме слово сказала і незамінна учасниця гурту «Jinjer»-вокалістка Тетяна Шмайлюк. Вона розповідала публіці про особливості виконання власних пісень, а також про важливість ритмічності дихання під час співу. В розмові піднімалась і тема зйомки кліпів «Exposed as a Liar», «Bad Water» та, звичайно, новинка «Sit Stay Roll Over», яка вже встигла сподобатись фанам.

Під час майстер-класу також були і сюрпризи-виконавці поділились планами на майбутнє, серед яких фігурує і запис нових треків після концертного туру, а, можливо, на світ з`явиться і цілий новий альбом, якого вся українська рок-спільнота з нетерпінням чекатиме.

Окрім апаратної складової, музиканти розповідали про тонкощі своєї роботи, про те чого бракує гурту і про ставлення до них за кордоном. Секретом свого визнання серед європейських слухачів виконавці вважають докладання над-зусиль до своєї справи, тонни просидженого часу в інтернеті, роки тренувань, а головне-індивідуальність і не схожість на жодну іншу команду. Окрім приємних у буденному житті музичного виконавця виникає і багато складних моментів, як з менеджментом та організаційними питаннями, так і в середині колективу, з якими хлопці та Тетяна успішно справляються, що безумовно заслуговує на повагу.

Після майстер-класу на фанів чекав розіграш призів від магазину «JAM», а також афтограф – сесія з гуртом, яка стала приємним доповненням.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”