Ніч

0

Відкривай свої очі ширше, дихай на повні груди, дивися, це вона. Вона ¬– твоє нове життя, яке починається кожної доби. Вона – це ніч. Наповнена неповторними відтінками пітьми, такими таємничими та багатообіцяючими. Не спи, лише не спи, ці чари так легко зруйнувати простим сонячним промінням!..

Ніч – це запал. Коли сонце не здатне осяяти світ навколо, це чудовий шанс зробити це самостійно. Полум’я в очах, вогонь у руках, і нехай струни до крові впиваються у пальці, неважливо. Просто зіграй, зіграй як в останній раз, нехай повітря здригнеться від твого драйву, а всіх навкруги знесе ударною хвилею.

Ніч – це романтика. Романтика пригод, романтика кохання, романтика шаленої молодої душі. Прагнення свободи, чистих почуттів і відчайдушних вчинків. Не шкодуй сил, ризикуй, створюй нові акорди для своїх мелодій, пиши сміливі слова. Хто, як не ти, здатен змінити весь світ одним лише звуком, однією піснею, одним помахом руки? Кохай, цілуй, співай. Темний покров ночі сховає тебе від цікавих очей. Лише зорі стануть свідками того, як ти займаєшся коханням…чи то музикою?

Ніч – це жага. Жага пристрасті, жага сили та нових відчуттів. Підкорити схили найвищих гір, маючи за спиною лише гітару; зіграти світу про свої думки з висоти пташиного польоту, аби почули всі. Ти є, і ти будеш завжди. Ти вічний у своїх словах та діях, а ніч створить контрастне темне тло твоїм яскравим діям. Відблиски багаття в очах зігріють душу, в той час коли тепло буде намагатися вислизнути паром із рота. Та не бійся, той вогонь у крові, що його розпалила твоя жага до життя, не покине тебе, аж поки не буде зіграно останній акорд.

Ніч – це свобода. Будь собою, експериментуй. Нехай не страшить тебе самотність, яку іноді дарують темні ночі. Це рідка можливість побачити себе без прикрас. Почути власні думки, записати декілька нових рядків у старому блокноті, аби зранку надати їм форми. А поки, це лише відчуття. Темрява безхитрісна, вона знімає всі маски, залишаючи нас максимально відкритими. Не дивно, чому найчесніші бесіди та найщиріші пісня можна почути лише вночі.

Спраглі, голодні душі. Неначе вовки, вони шукають собі здобич, і неважливо, людина це, її слова чи думки. Сказані вони, проспівані, чи може просто зіграні на парі струн. Саме ніч дає можливість шукати, вистежувати, брати слід.

Наші можливості у наших власних руках. Тож, можливо, досить спати, тоді, коли починає відбуватися справжня магія? І кожного разу, заплющуючи вдень очі, ти можеш хоча б на хвилину створити свою власну ніч. Твій власний простір, де є тільки ти і твоя душа, мрії і сподівання. Бажання, сильніші за час. Музика, яка б змінила цілий світ. Світ, який чекає саме не тебе.

Автор: Вікторія Біла


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Рок’n’Січ 2013 Україна-Швеція

Хвиля проведення різноманітних музичних фестивалів докотилася до України досить давно, але лише не давно почалися фестивалі, які порадують навіть найвибагливішого рокера. Одним з таких став ...