"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік Влада Шульмана. Літопис від Shadow of Karma

 

Чернівецький гурт “Shadow of Karma” провів доволі насичений рік. І поки за вікном ще зима і є час обдумати та згадати прожите, в гітариста Влада Шульмана з’явилась нагода поділитись найцікавішим за 2016 рік. То ж до Вашої уваги – короткий опис про насичені 12 місяців чернівецьких “тіней”.

«Рік почався з того, що гурт був без музикантів, а саме не вистачало гітариста і барабанщика. Запросили в Карму спочатку Ростіка, а згодом і мене (ми грали в гурті “Рупор”). У нас лишався гітарист без діла – Ілля, тому Ваня пожертвував місцем гітариста (став суто вокалістом). Ми особливо не думали, як будемо працювати далі. У Карми вже були готові пісні та деякі варіанти майданчиків для виступів у Чернівцях та Івано-Франківську, тому ми взялися вчити партії. Неспішно вивчили пісні й почали майже з нуля надсилати заявки на сейшени й фести. Саме тоді з’явився наш девіз: “Виступаємо завжди і скрізь, де кличуть і куди проходимо”.
Влітку після декількох концертів вирішили записати нову пісню і декілька старих, і поки ми над цим працювали, Ілля Лазареску покинув гурт, і Ваня знову став “гітаро-вокалістом”. Після запису EP “Обман Иллюзий” , “Притяжение небес” понеслось – багато концертів, фінал фесту “Червона Рута”, виступали на фестивалі “Відродження”, під час якого був день міста і прийшло дуже багато людей. Приєдналась до гурту менеджер Настя Сліщук, яка доклала багато зусиль для нашого розвитку.
Одним із місць, у яких щось найбільше запам’яталося, став Івано-Франківський “Лютофест” – це був треш на якомусь старому, забутому світом заводі, де було холодно й не було вікон.
Київ – Mad Art Promotion – запам’ятався тим, що ми познайомилися з фронтменом гурту MORPHINE SUFFERING Андрієм Герасименко і його майбутньою (а може, вже й теперішньою) дружиною Світланою, Вони та їхня команда дуже привітно нас зустріли, допомогли нам. Та й взагалі організація була на високому рівні.
Для кожного з учасників рік відзначився новими відкриттями в плані музики. Ми вирішили змінити свій стиль, додавши трохи електронності, яка виконується нашим клавішником-діджеєм.
Ми виросли в рівні розуміння музичної діяльності і зрозуміли, що багато чого ще треба змінювати, багато над чим працювати. Ми вперше брали участь у записі пісень усі разом. Змінили стиль, доволі непогано зігралися. Тепер ми стараємось розуміти один одного, брати до уваги думку кожного з учасників гурту.
Ми плануємо найближчим часом зняти кліп, написати альбом, а також виступати, виступати і ще раз виступати й розвиватися. Вдячність висловлюємо всім, хто підтримує нас на кожному концерті: нашому менеджеру Насті (https://vk.com/eternity_month), фотографам Антону (https://vk.com/hontar) і Сергію (https://vk.com/sukholotyuk) та всім, людям які нас підтримують.
Чекайте наших концертів, нових пісень, гарного шоу, може й обнімашок…

Автор: Наталя Тимків

  • Tweet

Shadow of Karma