"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Прожитий 2016 рік Артура Черчика з гурту “Санмай”: Перше літо і “Бочка”

Наш журнал провів короткий огляд попереднього року очами музикантів улюблених гуртів. Сьогодні розповімо, як його прожили луцькі рокери “Санмай”, а саме – перекажемо власні враження бас-гітариста Артура Черчика.

«Почався 2016 рік з підготовки до першої річниці гурту – 31 січня. Оформили зал у відповідному стилі, зробили конкурси з подарунками, заїхали фронтмену гурту тортом в лице. Все відбулось, як і треба!
Видали найуспішніший сингл гурту – Перше літо. Зняли кліп та видали міні-альбом “Бум”, на підтримку якого вирушили у всеукраїнський тур.
Змінився ударник – тепер за установкою Павло Веснянка.
З фестивалів запам’ятався Сорочинкський ярмарок – чудові сцена, звук та візуалізація нашого виступу. Це була найкраща перезентація гурту в історії. Також відзначимо акустичний Бандерштат, було атмосферно – тиха акустика о 3-й ночі, затишно та чарівно, прокайфували. Для нас зокрема це було незвично.
Із сольних – київський концерт у “Бочці” на Подолі нам сподобався найбільше, люди дали нам максимум віддачі від першої і до останньої пісні, відповідно і ми виклались на всі 100%.
Все, що планували зробити у 2016-му зробили, це радує».

Автор: Наталя Тимків

  • Tweet

Артур Черчик Санмай