Descent to Solitude або тур вихідного дня з Mortalium

0

Квітуча українська весна пройшла успішно для харківського гурту Mortalium. А відзначилася вона туром вихідного дня, що пройшов у підтримку нового альбому під назвою “Obligate Loneliness”.

На сторінках нашого порталу цей реліз був згаданий нами неодноразово (Читати: “Гучний анонс у світі готичного думу!” \ Читати: “Mortalium: погляд Крок у ROCK на альбом “Obligate Loneliness” 2015”), але нагадаємо, що випущений він на мексиканському лейблі La Mazakuata Records, а також додатково і на українському Wolfshade Records,  в передвесняний період 27 лютого 2015-го року. Успішність його стала помітною одразу, адже музиканти почали отримувати позитивні відгуки навіть з-за кордону вслід за виходом альбому. Наступним підтвердженням якості не лише даної праці, а й живого виконання пісень на сцені, стала захоплена реакція слухачів в містах, котрі були заплановані в турі.


uTM7e42Oi_E04 квітня – Харків (клуб “Жара”, разом з Sapienti Sat, Mirium, шоу-проектами “Arcanum”, “ЯроллеR”, “Full Moon”)

12 квітня – Київ (клуб “Барви”, разом з Aftermoon, Scarleth, Logical Riddle, Soul Thieves)

17 квітня – Запоріжжя (кафе “Чемодан”, разом з My Explosion, Inkognitum)

18 квітня – Кривий Ріг (клуб “Madisan”, разом з Goddes Ishtar, Master of Fear, Abaddona)

19 квітня – Дніпропетровськ (клуб “Залатаний Барабан”, разом з Goddes Ishtar, Master of Fear, Abaddona)

15 травня – Миколаїв (клуб “Phoenix”, разом з Sapienti Sat, Falcon Back)

16 травня – Одеса (Gothic Festival, “Байкерський Рок Клуб”, разом з Crazy Juliet, Sapienti Sat, Esperoza, Naama, Amoretoxin)

23 травня – Кіровоград (клуб “Provocateur”, разом з Scripture, X-Zillion)

24 травня – Кременчук (паб “Rocker Pub”, разом з Spiritual Fusion, MORA)


Потужний готичний дез дум метал колективу розривав сцену та запалював публіку абсолютно у кожному місті! Як завше на гарних концертах усі стараються віддячити словами особисто, сфотографуватися з музикантами на згадку, придбати собі диски чи футболки. Насправді це досить приємна річ після концерту, коли всі дружньо обмінюються враженнями, спілкуються і цілком без пафосу у невимушеній атмосфері.

Тур носив назву “Descent to Solitude Party”, котра перегукується із назвою самого альбому та його основною тематикою – самотністю. Хоча кількість відвідувачів і шалена атмосфера не дуже відповідали цьому поняттю ;) Виступи проходили здебільшого у вихідні дні, а тому і тур був розтягнутий в довжину двох місяців.

Окремо хочеться згадати харківський концерт, адже саме тоді відбулася перша презентація альбому у вигляді не просто концерту, а цілого шоу! Були залучені талановиті майстри ролер-школи “ЯроллеR”, чарівні дівчата з танцювальною програмою від театру танців tribal “Full Moon”, а також світло-пірове шоу “Arcanum”. Дійство насправді видовищне!

Концерти у Кривому Розі та Дніпропетровську стали своєрідними двійниками один одному, якщо звернути увагу на line up. Так, на обох концертах абсолютно ідентичний склад гуртів. Одеса відрізнилася тим, що організатори підготували не просто концерт, а цілий фестиваль із залученням іноземних гостей. Для кременчуцького Rocker Pub’у виступ став новинкою, адже вперше приймав у себе гостей з іншої області, так як це новий заклад міста, що,  до речі, славилось гарним розвитком метал-культури! Так само як в Кременчуку, так і в Кіровограді якість звуку дуже вражала, що давало змогу розкритися музикантами повніше. Не можна не згадати і Київ, в якому концерт відбувся у святковий день, день космонавтики, якщо 12 квітня для вас більше ні про що не говорить ;) Про Запоріжжя ми просто продемонструємо ось цей скрін із місцевої газети:

rY3KPgCsGws

Якщо згадувати про виконаний гуртом репертуар, то, звісно, в основному це були пісні із нового альбому, хоча також були зіграні пару із попереднього релізу. Кожен виступ розпочинався із потужної пісні “Chasing The Truth”.

Насправді неможливо виділити окремий виступ і сказати, що він був найкращим, тому що абсолютно усі із них були яскраві і принесли задоволення! Турне річ цікава як для музикантів, так і для глядачів. В першому випадку це різні непередбачувані ситуації під час поїздок, веселощі, сміх, відкриття для себе щось нового, екскурсії по містам, знайомство з місцевими слухачами тощо. А в іншому випадку, тобто для публіки, це можливість послухати якісну музику в живому виконанні, побути в дружній «своїй» атмосфері, і, звісно, розважитися.

Як ви помітили, гурт відвідав ряд міст центральної та східної частин країни. Тому невдовзі слід очікувати візити і в інші куточки нашої неньки і ні від кого не секрет, що плануються осінні виїзні концерти у міста Західної  України! Минулого року колектив вже мав нагоду відіграти для публіки Тернополя, Вінниці та Житомира, чим дуже запам’ятався. Ось так наші музиканти gothic death doom metal сцени покоряють українських слухачів :)

Не будемо багато говорити, а щоб візуально доповнити цей текст, ми назбирали для вас фото та відео-інтерв’ю, щоб якнайяскравіше показати як все пройшло! Гарного вам перегляду! Журнал “Крок у ROCK” бажає вам всього доброго і побільше якісної музики \m/

Підготувала: Наталі Деметер

Фото надані: Сергій Громов, учасники колективу Mortalium, Олена Малахова, Марія Краснова

Відео-інтерв’ю надане: Daily Metal


concertdescent to solitude partydoom metalgothic death doom metalmadisan клубMortaliumobligate lonelinessphoenixprovocateur clubrocker pubtourдум металзалатанный барабанкафе чемоданклуб барвыклуб жараМеталметал концертыМорталиумновий альбомтурукраинский металхарьквские группы

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія Ektomorf

Ektomorf – угорський рок-гурт, який був заснований у 1994 році, братами Фаркашами, Золтаном(Вокал, гитара) та Ксабой (Бас). Дебютна платівка «Hangok» (1996), що поєднує у собі ...