Історія Ektomorf

Дата: 13-07-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

Ektomorf

 

Ektomorf – угорський рок-гурт, який був заснований у 1994 році, братами Фаркашами, Золтаном(Вокал, гитара) та Ксабой (Бас). Дебютна платівка «Hangok» (1996), що поєднує у собі Hardcore, Thrash metal та циганські мелодії, принесла гурту популярність на батьківщині. Наступному, однойменному альбому «Ektomorf» (1998) супроводжував незвичайний успіх у Європі. Незабаром до гурту приєднався барабанщик Джозеф, і тріо записало чудовий «Kalyi Jag» (чорне полум’я), всесвітній реліз якого відбувся в 2000 році. Платівка отримала чудові рецензії в пресі.

У 2002 році Ektomorf випустили «I Scream Up To The Sky». Альбом став однією з найбільш успішний робіт гурту і отримав схвальні відгуки критиків і відмінні характеристики в популярних музичних виданнях, серед яких Metal Hammer, Rock Hard і багато інших.

У 2003 році, незабаром після того, як до Ektomorf приєднався гітарист Томас, гурт підписав контракт з лейблом Nuclear Blast і в листопаді почав запис нового, приголомшливого альбому «Destroy» (2004). У роботі над диском брав участь продюсер Tue Madsen (Mnemic, The Haunted, Disbelief, Illdisposed).

В альбомі «Instinct», що вийшов в 2005 році Ektomorf стали звучати ще більш енергійно й агресивно. Платівку також записав Tue Madsen. Цей альбом сподобається і шанувальникам Hardcore, і тим, хто віддає перевагу Death metal.

20 березня 2009 гурт Ektomorf на лейблі AFM Records випустив свій новий альбом під назвою «What Doesn’t Kill Me …».

В цього гурту досить велике коло різних слухачів. Цей гурт слухають та поважають як шанувальники ХардКору, так і прихильники Металу. На мою думку це дійсно чудово, що існують гурти, які не спеціалізуються на якомусь окремому жанрі, а експерементують зі всіма жанрами, Ці хлопці це роблять дійсно чудово.

Склад гурту:

Zoltán Farkas — вокал/гитара

Tamás Schrottner — гитара

Szabolcs Murvai — бас-гитара

Gergely Tarin — ударні

Автор:  Kolya Synoptik

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: