Strapping Young Lad

Дата: 19-07-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

Strapping Young Lad

 

Гурт Strapping Young Lad був заснований в 1995 році гітаристом і вокалістом Девіном Таунсендом (Devin Townsend) у Канаді. Перша платівка, Heavy as a Really Heavy Thing (1995), цілком і повністю була записана Девіном (в якості ударних використовувалася драм-машина); склад гурту став повноцінним у 1997 році, коли Strapping Young Lad випустили альбом City, і з тих пір не змінювався, хоча до записів залучалися сесійні музиканти. City, до речі, розійшовся дуже хорошим тиражем.

У 2000-му Таунсенд заснував сторонній проект The Devin Townsend Band зі складом, відмінним від Strapping Young Lad. Третій альбом команди, названий Strapping Young Lad (більше відомий як SYL) (2003), був записаний вже на студії Hevy Devy Records, яка була заснована самим Таунсендом і його дружиною Трейсі. У 2003-04 рр.. гурт посилено гастролював по США, Європі, Японії та Австралії. Четвертий студійний альбом, Alien, вийшов у березні 2005-го, і весь рік гурт їздив з виступами по Північній Америці і Європі в підтримку цього запису.

Учасники гурту знову зібралися в студії рівно через рік, щоб записати черговий альбом, названий The New Black (реліз у липні 2006 р.). У липні-серпні 2006-го Девін з товаришами погодився виступити на Ozzfest, де гурт зібрав значну аудиторію …
У 2007 році Таунсенд об*явив про розпад SYL і The Devin Townsend Band…

Склад
Девін Таунсенд (Devin Townsend) – вокал, гітара, клавішні
Джед Саймон (Jed Simon) – гітара, бек-вокал
Байрон Страуд (Byron Stroud) – бас, бек-вокал
Джин Хоглан (Gene Hoglan) – ударні та перкусія

Автор:  Kolya Synoptik

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: