Свіже повітря вінницького року “Подих Світла”

Дата: 03-08-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; | Фіолет гурт; |

JeE86LoVELg

 

Завжди коли ідеш на концерт якось молодого гурту, налаштований скептично. Типу, “ну-ну, цікаво, що покажуть”. І ви навіть не уявляєте як приємно коли скепсис розвіюється і ти отримуєш справжній кайф від музики, енергетики та музикантів. Не багато гуртів можуть видати стільки енергії, щоб вистачило на всю публіку.

Одним із таких гуртів із впевненістю можна назвати молоду вінницьку команду “Подих Світла”. Молоді, креативні, повні сил, ентузіазму та бажанням грати і дарувати людям музику.

Давайте познайомимося з ними поближче.
Народження гурту припадає на 2010 рік у Вінниці. Засновниками його стали В’ячеслав Гадзира (соло-гітара) та Роман Мацюк (ударні). Пізніше до хлопців приєдналися Микола Томащук (ритм-гітара), Сергій Долгий (бас-гітара), Валерій Кручок (клавіші). Грали авторські пісні з текстами Миколи Томащука та музикою Романа Мацюка. Робили різні кавери світових хітів Metallica, HIM, Кіно, КиШ, Кукринікси.
Традиційно, на початковому етапі розвитку гурт зазнав деяких змін. Команду покинув Томащук, та з’явився Микола Комісаренко, який згодом став фронтменом. Разом із ним у гурт прийшли нові ідеї, пісні. Гурт активно виступає і глядачів збирає на своїх концертах чимало.

Сподіваємося, що хлопці будуть грати, записувати побільше авторських пісень та знову і знову радуватирти нас своєю музикою.

Текст

Вероніка Кобильняк

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: