Історія гурту “The Sorrow”

Дата: 21-06-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

Історія гурту "The Sorrow"

 

Кожний справжній металіст повинен знати, що метал гурти різних країн – різні не схожі один на одного. В них різне звучання, різне сприйняття, різна категорія слухачів.

Австрійский гурт “The Sorrow”, який виконує пісні в жанрі мелодійний дет-метал та металкор, відомий у цілому світі своїм стилем виконання метал пісень. Цей гурт відрізняється від інших гуртів своїм швидким ритмом.. Також кожен любитель гарної рок музики повинен помітити, що особливості цьому гурту надає чудові вокальні здібності вокаліста гурту Матіаса, а також його здібності у екстримальному вокалі.

Цей гурт був заснований у 2005 році Матіасом Шлеглом та його другом Андреасом Майзером. Спочатку, як і багатьох інших гуртів, їх ніхто не знали, і вони виступали лише на невеличких концертах у своєму рідному місті. На одному з таких концертів їх і помітили продюсери. The Sorrow підписали контракт з Drakkar Records, і вже через рік вийшов їх перший альбом під назвою “Blessings From A Blackened Sky”.

Тепер їх почали запрошувати на справжні концерти, на яких виступали зірки року. Така маленька країна Австрія могла пишатись своїм гуртом The Sorrow, який вже був відомий у Європі.

В 2009 році гурт випускає свій другий альбом “Origin Of The Storm”. В цьому ж році вони прийняли участь в турі по Європі з гуртом “Sepultura”

В 2010 році The Sorrow презентували світу свій третій альбом ,який називався як і самий гурт “The Sorrow”. Шанувальники знали їхні пісні на пам*ять. Рок гурти почали робити кавери на їхні пісні.

Рік назад гурт The Sorrow випустив свій новий альбом під назвою “Misery Escape”.

Любителі справньої і якістої рок музики будуть раді послухати пісні цих хлопців. Атже їхня популярність з кожним днем все збільшується. Надіюся, що The Sorrow не підведе своїм фанів і продовжить робити таку чудову музику.

Склад гурту:

Матіас : Вокал, Гитара

Андреас: Гитара

Тобіас : Бас-гитара

Домінік : Барабани

Автор: Kolya Synoptik

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: