"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Гурт Perception. Повернути 70-ті

TUwWv3oncjg

«Початок нового сприйняття»

Молодий київський гурт розпочав свою діяльність 31 серпня 2014 року, але вже за такий короткий проміжок часу встиг здивувати слухачів українського хард-року.

Неймовірний збіг випадковостей та взаємозв`язків зібрав цю команду разом та сприяє їх стрімкому розвитку, а кожен з учасників є частиною надзвичайної дружньої атмосфери, що панує в колективі. Так, будучи просто знайомими та граючи у різних гуртах, вони створювали майбутнє.

Народження гурту почалось із простої зустрічі, коли вокалістка гурту Анна Січкар та барабанщик Владислав Гушель, переживаючи розпад своєї андеграундної команди, запропонували приєднатись до складу досвідченому басисту Владиславу Лазебнику, а також віртуозному гітаристу Володимиру Пархомчуку. Виявилось також що учасники гурту випадково перетинались у таборі та клубі авторської пісні. Маючи схожі музичні вподобання та смаки, хлопці та Анна добряче здружились та почали роботу над першими піснями «Залишити на завтра» та «Сподівайся».

«Лише колективні рішення»

Визначення назви колективу виявилось непростим завданням та викликало неабиякі дискусії у колективі, але вибір пав саме на «сприйняття» (perception), адже гурт, окрім того, має двох психологів за фахом. Добрячим взаєморозумінням та натхненням гурт завдячує самим Led Zeppelin, яких і вважають своєю музою. Також на творчість гурту вплинули такі гіганти світової рок-сцени як The Doors, Accept, Deep Purple та Paramore.

«Ідеологічної спрямованості гурт не несе-є лише проблеми суспільства, які потрібно вирішувати»

Нелегкий початок привів до значного тріумфу, адже вони ніколи не переслідували визнання широких мас, що безумовно заслуговує на повагу. Виступаючи у невеликих клубах та пабах, гурт знайшов «свого» слухача. 17 травня 2015 року настає чи не найбільша, переломна, для команди подія-перемога у «БарХот рок-чемпіонаті», яка дозволила одразу ж записати новий ЕР. Він увібрав у себе такі композиції як «Параноя», «Last Goodbye» та «Psychedelic Dream», а остання визнана найкращою серед слухачів та стала новим бойовиком. У цій пісні йдеться про зміну стану свідомості та своєрідний відрив від реальності, про складнощі та спотворене сприйняття світу людиною у важкі часи для країни та під час переживання особистих проблем.

Трек «Last Goodbye» у багатьох викличе відчуття неприємної та небажаної втрати. Це наче прощання з минулим яке не відпускає.

«Параноя» передає безмежне відчуття загубленості в просторі та замкненості в невидимій клітці, з якої так необхідно знайти вихід.

«Жодних комп`ютерів та синтетичного звуку-лише чисте сприйняття»

В активі «Perception» – фестиваль Kyiv Beer & Burger Fest, а також виїзд на фестиваль Woodstock 2015, реєстрація на який відбулась в останній момент з ініціативи басиста гурту. Виступ видався нелегким, але дуже драйвовим і продуктивним-гурт заявив про себе на всю Україну, а також поповнив армію своїх фанатів, не дивлячись на перенесення виступу на першу годину ночі, а також різке погіршення самопочуття через погодні умови деяких учасників гурту. Окрім того, приємне враження справило на них і місто Львів, де завжди оцінять талановитого виконавця та пригостять смачною кавою.

27 серпня відбувся перший великий сольний концерт, присвячений дню народження гурту у клубі «Route 66», що безумовно є одною з найбільш визначних подій для Perception та лише початком нового великого шляху.

«Боротьба зі стихією або подорож на Biker fest»

Цікава історія трапилась з музикантами у с.Липки  куди їх запросили на виступ. Гостинні організатори забезпечили всі умови для виступу, до якого гурт саме готувався. Там їхню музичну програму зустріла сильна дощова стихія, а сцена повністю вимкнулась. Виступ, на жаль, не відбувся, проте було здобуто значний досвід.

«У майбутньому-мрія підкорити найбільші фестивалі в Україні та за кордоном»

Прагнення розвиватись та ставати краще-найважливіше бажання гурту. Безпосередньо в плани входять активні та енергійні виступи на найбільших сценах, випуск першого для Perception кліпу та власного мерчу і навіть участь у музичному супроводі для фільму.

Отже, працьовитість, міцна дружба, підтримка батьків та близьких і бажання розвивати український рок н рол, який саме потребує таких гуртів-усе це допоможе

їм у подальшій діяльності, а слухач отримає якісно новий та цікавий матеріал, який безумовно вартий уваги.

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”