"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Новий сингл гурту «Мері» – «Я з України»

1

11 жовтня 2015 року широкому загалу стала доступною для прослуховування нова пісня «Я з України».

Цей трек буде включено до нового альбому, над яким на разі ведеться робота. У гурті пояснюють, що пісня відносно не нова, так як її запис почався приблизно три роки тому, але до видання справа дійшла тільки тепер, адже панувала думка, що протягом останніх двох важких для країни років вона була не на часі.

Маючи яскраве патріотичне забарвлення і чітку позицію незалежності, вона покликана вкотре надати привід замислитись кожного над своїм ставленням до себе, оточуючих та своєї країни, відкрити очі багатьох на певні проблеми сучасного українського суспільства, адже будь-які зміни починаються з себе.

«Я з України – це напроти Європи. Це там де Хрещатик. Це там де Дніпро»

Автор синглу та фронтмен гурту «Мері», Віктор Винник, висловлює свої глибокі переживання щодо рідної мови, піднімає важливу тему подальшої «русифікації» країни, що чекає на значно краще майбутнє, а також наголошує на тому, що ні Україна ні її народ не скорились та не здались і продовжують прагнути до такого, здавалось би, близького щасливого та мирного європейського життя. У пісні лунає нагадування своїм співвітчизникам, а також пояснення іноземцям що таке Україна і яка це мужня держава.

«Проти вас я не проти, але мені треба знати хто тут хто»

Повага до багатомовності та багатонаціональності – одна з думок, що висловлюється музикантами. Але враховуючи сучасні реалії та стан постійної напруги, виникає природнє прагнення розбиратись в людях та їхніх намірах, чіткіше бачити їх ставлення до конкретних, подекуди таких важливих, ситуацій. Порушується також і проблема єдності української мови, зокрема на телебаченні, що поширює двоякість думок. Прагнення «докричатись» до країни, бути почутим -саме це оспівано тут.

Отже, слухаємо новий якісно записаний матеріал та чекаємо нового альбому «Мері».

Автор: Серж Дерій