Breaking News

  • Krobak. The Last Show – як це було

  • АНОНС: KROBAK. The Last Show 29.04 Mezzanine

  • АНОНС: Свято пост-року у місті Київ – Synthesis!

  • Another Lips: «собрались лишь для того, чтобы хоть кого-то поставить на разогрев Черной Речки в Минске»

  • «Enchained By Darkness» – чорна меса в пору кліматичного колапсу!

Header Banner

Біллі Мілліґан Бенд: нова програма та етап в житті гурту

0

Минуло чимало часу після релізу їхнього дебютного альбому «У твоїй голові», і зараз гурт «Біллі Мілліґан Бенд» готується здивувати своїх слухачів знову. На цей раз в арсеналі київського гурту з’явилась нова програма, силу якої можна буде відчути 23 грудня у Музеї Булгакова. Чим дихає гурт сьогодні – в нашому інтерв’ю з лідером команди Максом Прудеусом.RxLq_IRfvtg

– Всі музичні проекти мають етапи та періоди у своїй історії. У «Біллі Мілліґан Бенд» зараз – зміни, за якими можна було спостерігати останні півроку. Охарактеризуйте, який період переживає ваш гурт. 
– Єдине, що є постійним у нашому житті – це зміни. А якщо серйозно, то концепція гурту «Біллі Мілліґан Бенд» – це постійно змінюватись, робити інакшу музику. Інакше – від усіх та від себе самих у минулому. Це складно, але це дуже цікаво, погодьтесь. Це не шаблонне штампування музичного продукту, це процес постійного пошуку. А що є творчість, як не шлях пошуку? Зараз ми працюємо втрьох із клавішником Андрієм Орищенко та віолончелісткою Євгенією Смоляніновою.

– Ви плавно відійшли від року в останніх піснях. Що чекатиме на слухача в наступному альбомі? 
– Ми заявляли і продовжуємо заявляти себе, як арт-рок гурт. Не думаю, що ми зможемо колись відійти від рокового звучання. Так, зараз ми не працюємо з електрогітарою, але хіба рок – це лише електрогітара? Рок – то значно ширше поняття. Це і протест, і дидактика, і, головне, манера прочитання музичного матеріалу. Просто «Біллі Мілліґан Бенд» не обмежує себе лише роком. Ми живемо в епоху постмодерну, коли еклектика різних стилів та напрямків вже стала нормою. Просто зараз ми граємо рок в акустичному виконанні у форматі тріо.

– Ви неодноразово наголошували на тому, що матеріалу у вас багато, на декілька альбомів. Чому не хочете поєднати композиції з різним звучанням в одній платівці? 
–  Я ставлюсь до альбому гурту, як до великого літературного твору.  Як до роману, наприклад. Мені здається, що не можна писати роман про все одразу. Може бути кілька сюжетних ліній, які розкривають кілька тем, але мені хочеться, щоб була лише одна відповідь, про що книга.

Макс Прудеус, лідер гурту

– Новий матеріал зможе привернути увагу організаторів великих фестивалів? Чи хочете виступити на потужних заходах?
– Усе залежить від гонорарів та уподобань організаторів. Я не намагаюсь комусь сподобатись і не працюю за їжу. До речі,  заохочую до такого підходу усіх українських музикантів. Піднімайте ціну квитка на свої концерти! Як тільки більшість українських гуртів усвідомить відповідальність перед глядачами за високу ціну квитка на свій концерт, зміниться якість підходу до виробництва музичного продукту.

– Останні пісні пов’язані із коханням. Розставання чи розчарування вплине на подальшу творчість колективу?
– Будь які переживання впливають на творчість. Увесь другий альбом присвячений коханню. Ми робимо його самостійно. І відеокліпи, і аудіо-продукт. Усе D.I.Y. І я вважаю, що зараз у цьому цінність «Біллі Мілліґан Бенд». Ми творимо так, як це бачимо ми, нам ніхто не заважає.

– Раз вже мова зайшла про почуття, як вважаєте, що спонукає людей робити боляче своїй половинці? Зради, плітки, байдужість – чому зараз цього так багато навколо?
– Усе це буде завжди, бо без чорного не може бути білого. Чим більше фанів пишуть мені подяки за нові пісні та відео, тим більше людей, яким я не подобаюсь і які чомусь  хочуть мені про це сказати (посміхається). В усьому має бути баланс. Добро не може існувати без зла, бо усе пізнається у порівнянні. Знаєте, хто найбільше цінує здоров’я? Той, хто колись майже його втратив, а потім раптово повернув. Так само і з коханням. Для того, щоб зрозуміти цінність чогось людина має спочатку це втратити. Так вже ми створені за чиїмось задумом.

– Як вважаєте, з якими думками вийдуть слухачі після вашого концерта? На що їм чекати?
– 23 грудня ми гратимемо в Музеї Булгакова у Києві. Концерт буде містичним, без мікрофонів, дротів та світла. Це означає 100% живий звук. Ми зіграємо майже всі композиції із першого альбому у форматі тріо: рояль, віолончель та вокал, а також покажемо фанам нові композиції. Перший альбом у такому виконанні звучить просто нереально круто. Мені хочеться, щоб гості нашого концерту вийшли після нього із почуттям вдячності. Не обов’язково – до нас, а просто із почуттям вдячності. Тому що дякувати за все, що відбувається у нашому житті – це єдиний із відомих мені способів стати щасливим.

hGgIMY95YLA

Автор: Дрон


Біллі Мілліґан БендМакс Прудеус

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні