"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бандерштат» – один із найбільших фестивалів України, що пропагує здоровий патріотизм і спосіб життя. Дійство триватиме з 31 липня до 2 серпня у Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

П’ять progressive-гуртів, які треба обов’язково почути

TWTmDamGrQs

Перш ніж посадити дерево, виростити сина, збудувати будинок та піти на пенсію, обов’язково треба прослухати бодай одну пісню гуртів, наведених нижче. Бо це – prog. Це і є життя. Знайомимось з переліком.

1192479-rush-617-409

Rush

Канадське тріо виховало ціле покоління музикантів, що називають їх «вчителями» та «батьками». Гедді Лі, Алекс Лайфсон та Ніл Перт – три легенди, кожна з яких вплинула на світову рок-музику. Їхні пісні і досі слухає величезна армія шанувальників по всьому світу, а щорічні появи в списках на кшталт «100 кращих рок-гуртів/бас-гітаристів/ударників» лише підкреслює значимість живої prog-легенди.

tool-band-picture1

Tool

З самого початку і до сьогоднішнього дня творчість колективу являє собою безкінечні історії з власною філософією, вишуканим звучанням та містичним змістом. За плечима музикантів – світове турне,  чотири епічних альбоми та визнання шанувальників. Концерти гурту запам’ятовуються ефектними шоу, харизмою учасників та надзвичайною енергетикою. Безперечно, Tool – неповторний діамант progressive.

157546_54J_012

 Mastodon

За останні десять років «Mastodon» зміг досягнути всього, чого тільки може забажати рок-гурт. Найголовніше – їх люблять і слухають, їхні концерти шанувальники чекають з нетерпінням. Ударні партії Брена Дейлора знайомі кожному, хто бодай раз чув цей гурт, а затягнуті рифи в стилі sludge надають гурту особливої неповторності.

bio

Dream Theater

Гурт заснований 1985 року відомим гітаристом-віртуозом Джоном Петруччі, бас-гітаристом Джоном Маянгом та ударником Майком Портним. Американці мають в музичному арсеналі велику кількість композицій, що стали класикою сучасного prog-напрямку. Митці вплинули на популярність стилю в цілому, а виступати на одній сцені з ними можуть лише професіонали. Мабуть, такий серйозний підхід до музики і вплинув на популярність і значущість «Dream Theater».

kingcrimson1_w576 King Crimson

«Динозаври», що почали свій шлях в далекому 1969 році, мали великий простір для розвитку та  експериментів в музичній площині. Композиції «King Crimson» не можна охарактеризувати як чистий «progressive». Меломанам доступна величезна бібліотека гурту, в якій можна знайти композиції на будь-який смак. Така неординарність і вічний пошук чогось нового об’єднує і молодих, і старих шанувальників гурту.

Автор: Андрій Микитенко


Dream Theater King Crimson Mastodon Rush Tool