Олександр SS Junior спеціально для КРОК У ROCK!

0

Доброго вечора, шановні!
Ми продовжуємо знайомити Вас з цікавими майстрами нашої неньки України, і у рамках наших знайомств ми раді представити Вам ще одного чудового майстра з м.Полтава – Олександра “SS Junior”, що працює у Black Label Tattoo Studio! Приємного читання!

Крок у ROCK: –  Розкажіть трохи про себе: у яких стилях працюєте, як давно?

Олександр: – Працюю у таких стилях як new japan, traditional, new school та реалізм. Це так, якщо коротко, про ті стилі які більш за все мені подобаються. Цікавитися татуюванням я почав десь ще зі шкільної пори, а професійно займаюся вже 5 років.

Крок у ROCK: – Що найбільше захоплює Вас у Вашій роботі, та чи маєте ще якісь(окрім художнього татуювання)?

Олександр: – Ну, окрім татуювання ще безліч захоплень. Живописом, графіка, скульптура, адже вчився на художника, і це усе мені подобається, адже воно усе споріднене між собою. Тож вільний час приділяю цій справі, саморозвиваюся та відпочиваю.

Крок у ROCK: – Нещодавно Ви були на тату-фестивалі у м. Дніпропетровськ та на Tattoo Collection-2015 у Києві, можете побільше розповісти про це, як все відбувалося?

Олександр: – У Дніпропетровську ми позаймали багато призових місць(Олександр та Black Label Tattoo Studio – ред.), доволі непоганий фестиваль, нові знайомства, як завжди. Фестиваль пройшов у дружній, теплій атмосфері. Було дуже цікаво. А ось у понеділок (25 травня, інтерв’ю датується 27 травня, я прошу вибачення за те, що повільно працюю – ред.) повернулися з Києва, також зайняли багато призових місць, доволі гарний був фестиваль, масштабний та цікавий, хотілося б подякувати організаторам. Адже фестиваль був вже не андеграунд ний, а наближений до європейського рівня.

ITUjHIxABmY

Крок у ROCK: – Які зі своїх нагород Ви виділяєте для себе найбільше?

Олександр: – Ну, я ще не здобув найбільшої нагороди, адже я тільки вчуся, розвиваюся, тому на даний момент її немає.

Крок у ROCK: – Тобто усі нагороди, котрі Ви отримали до цього, є, скажімо так, своєрідними «щаблями на шляху до мрії»?

Олександр: – Саме так! ;)

Крок у ROCK:  – А у якому стилі Вам би хотілося попрацювати, у незвіданому для Вас? І взагалі, як би хотілося поексперементувати?

Олександр: – Ну, по суті, нових стилів відкривати, мабуть не хочеться. Більше працювати у «нью скулі» і реалізмі, адже у цьому напрямку мені по максимуму хочеться розвиватися. Радше я б хотів би додати щось нове, своє, щоб виділятися, мати можливість ще більше зацікавити людину, саме до тих стилів, у яких я вже працюю.

Крок у ROCK: – Чи можете розповісти якусь цікаву історію про татуювання яке робили Ви, або яке робили Вам?

Олександр: – Ну, як сказати… Багато татуювань – це багато різних, цікавих по-своєму, історій. Тому щось таке окреме виділити дуже важко не можна. Але запевняю, що якщо почати перебирати всі – можна розмовляти до ранку. Кожна історія є суто індивідуальною, і тут головне питання в тому, як подивитися   на кожну з них.

NCRaiTAz79A

Крок у ROCK: – Ви більше любите масштабні роботи чи невеликі? Чому?

Олександр: – Перевагу, звісно ж, віддаю масштабним, тому що, виходячи з мого досвіду, «маленькі» робОти із часом псуються, пливуть контури, тобто вони, нажаль, втрачають свою красу, деякі роботи навіть втрачають зміст. Тому краще робити «масштаб» з великими деталями, бажано грати на контрастах і бути впевненим у тому, що навіть через деякий час воно буде гарно виглядати, навіть якщо пігмент буде втрачати свій колір та насиченість, а він буде його втрачати, і також щоб робота, скажімо так, гарно «читалася».

Крок у ROCK: – Що видумаєте про розвиток української рок-сцени?

Олександр: – Нажаль, багато сказати не зможу, адже з українською рок-сценою знайомий мало. Звісно ж, є доволі прогресивні гурти, які вносять щось нове, виділяються своїм оригінальним звучанням, власним «Я», мають фішку, не йдуть за модою і роблять щось цікаве, своє. Дуже подобаються виконавці, що співають рідною мовою, мають глибокі тексти. Якщо чесно, то це питання наскочило на мене зненацька, тому конкретних гуртів зараз виділити не можу.

Крок у ROCK: – Які у Вас будуть настанови для майстрів-початківців?

Олександр: – Головне бути наполегливим, мати бажання, і що найголовніше – любити свою справу. Розвиватися, у першу чергу. Любити те, чим ти займаєшся.

BRM3ig1gYJw

Крок у ROCK: – Ну, і на останок, побажання нашим читачам можна?

Олександр: – Ну, в першу чергу хочеться побажати, щоб все було в нас добре, миру. А все інше, творчість, музика, обов’язково розвиватиметься, я гадаю,що ми дуже скоро вийдемо на новий рівень і все у нас буде чудово! ;)

 

Майстер: Олександр

Портфоліо майстра: ось тут

Посилання на студію vk: Black Label Tattoo Studio

Офіційний стайт BLTS: http://www.blts-tattoo.com/

 


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні