"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Under the Tank – сингл «Живи»

Виявляється, навіть з-під танку життя може з усіх сил рватися на волю. Як йшлося у пісні гурту Тартак: «Жити приємно, жити потрібно. Вдихати повітря на повні груди». А й справді, задумуючись над своїм життям, досить хорошим допоміжним чинником та джерелом натхнення виступають саме такі пісні. Іноді виконавець може висловити щось, що змусить слухача зовсім інакше дивитися на світ та події, що відбуваються в ньому.

Гурт з міста Хмельницький – молоді, запальні, амбітні та сповнені цього самого життя хлопці – пропонують нам послухати та оцінити своє весняне творіння, а саме пісню під назвою «Живи».

Час активної діяльності команди «Under the Tank» складає приблизно 3 роки. За даний час були здобутки й поразки, проте гурт не зупиняв процес створення нового матеріалу. Тож, коли відвідуєш їхню спільноту, одразу впадає у вічі досить значний список їхніх власних пісень. А враховуючи тривалу перерву та зміну складу, однозначно важливими факторами формування гурту як професіоналів є участь у фестивалі «Проскурів фест» (що надав значний поштовх подальшій діяльності), а також постійні відбори та спроби заявити про себе на значно більших концертних майданчиках та фестивалях. Те саме можна сказати й про неодноразові появи у ЗМІ та на ТБ. Якщо стукати у двері, то вам їх обов’язково відчинять. У даному ж випадку потрібно ці самі двері вибивати ногою, адже музика дійсно непогана.

Жанр «альтернативний рок», в якому творить гурт, компенсує свою помірну важкість гарними текстами та своєю «нейтральністю», що дозволить отримати задоволення від пісні як людям з «важкими» музичними вподобаннями, так і з «легшими».

У синглі «Живи» можна почути навіть не заклик, а прохання продовжувати життя. Потрібно виходити із свого невеликого й обмеженого світу не зважаючи ні на що та тримаючи удар. Навіть коли навколо темно й пусто, колись світло обов’язково розсіче пітьму.

Звичайно, хлопцям ще є куди рости та що вдосконалювати, але ті досягнення, які вони вже мають і, зокрема, цей сингл свідчать про те, що гурт рухається правильною стежкою. Буде важка альтернативна музика – будуть натовпи й великі концерти.

Автор: Серж Дерій

  • Tweet

Under the Tank