"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Весняний сольний концерт гурту Morphine Suffering

qfaeSOHDSGY

Чи не в перший теплий та безхмарний квітневий день столична команда «Morphine Suffering» запрошувала на свій сольний виступ у клубі «Atlas» фанів, прихильників, родичів, друзів, знайомих та всіх-всіх-всіх небайдужих людей.

Ще на підході до клубу було видно величезну чергу до входу, а це означало не що інше, як драйвовий вечір під пісні улюбленого гурту з веселою компанією. Обов’язково варто відзначити ту теплу домашню атмосферу, де кожен себе почуває частиною однієї великої та дружньої MS Family.

Гарно спланована робота організаторів не змусила натовп надто довго чекати на вулиці, проте сам виступ почався з запізненням рівно на годину, аби дати змогу всім, хто купив квитки, встигнути на початок заходу. При вході до концертного залу на фанів традиційно чекав стенд із офіційним мерчем гурту, який, до речі, зазнав оновлення і пропонував усім охочим товари на будь-який смак.

Близько восьмої години вечора на сцені несподівано для багатьох з`явилися всім відомі ведучі подібних рок-заходів: М`яч Дредбол та Вікторія Жуковська. Хто-хто, а вони точно вміють «підігрівати» натовп. Зі сцени ведучі повідомили одразу декілька хороших новин:
1. Відтепер пісні гурту «Morphine Suffering» можна буде почути на багатьох радіостанціях нашої країни;
2. Хлопці озброїлися новими інструментами, що означає підвищення якості їх звучання та роботи на аудиторію.

Поява гурту була традиційно ефектною: на головному моніторі з`явився відео-ролик з безпосереднім прибуттям музикантів до клубу та їхнім шляхом до сцени, а натовп скандував назву гурту. Не чекаючи довго, одразу пролунали декілька бойовиків для того, щоб кожен з присутніх міг максимально зануритись у цю неймовірну атмосферу.

Те, що одразу ж кинулось в очі – освітлення сцени та світломузика, яка супроводжувала кожну пісню. Організатори та музиканти зуміли створити у звичайному клубі ефект ледь не стадіонного концерту, і це було вражаюче. Сама сцена та поведінка музикантів були максимально інтерактивними для глядачів.

На сцені того вечора ми почули майже усі хіти з останнього альбому «Пам`ятай хто є ти», а також ті пісні, з яких свого часу гурт починав свою діяльність. Останні обиралися методом голосування в соціальних мережах, а це означає, що натовп міг замовити абсолютно будь-яку пісню з репертуару «Morphine Suffering». Маленьким сюрпризом для глядачів став кавер на композицію «Killswitch Engage» під назвою “The End Of Heartache”. Такий хід лише підбадьорив натовп та додав йому енергії, проте варто відзначити, що присутні реагували та співали пісні «MS» краще та активніше ніж будь-чиї інші. Це, безумовно, приємно, і означає, що нам з вами є чим та ким пишатися.

Перерви між піснями заповнювали ведучі, які проводили веселі та не завжди пристойні конкурси із замотуванням у харчову плівку та розмальовуваннями глядачів, проте роздавали цінні подарунки у вигляді плакатів з автографами Морфінів, а також новеньких футболок.

Під час завершення концерту до зали полетіли величезні надувні кулі з логотипом гурту, які додали до й так феноменального вечора ефект свята.

Після виступу за старою доброю традицією усі без винятку учасники гурту вийшли до прихильників, де роздавали автографи та робили сумісні фото. Команда «Крок у Рок» поспілкувалася з гуртом «Morphine Suffering» та по гарячих слідах поставила декілька цікавих питань хлопцям:
КуR: – Розкажіть про майбутній виїзд на концерт до Мінська.
MS: – Для нас це перший концертний виїзд за кордон взагалі. З нами зв`язались організатори з Білорусі та запросили на концерт, що було трохи неочікувано. Перш за все, це приємні переживання. Проте ми маємо величезне бажання їхати за кордон та проявляти себе, показувати, на що ми здатні. Спочатку планували їхати у цілий тур Білоруссю, проте не склалося.

КуR: – Чи збирає гурт матеріал для нового альбому?
MS: – Так, робота над новим матеріалом активно ведеться для того, щоб у майбутньому здивувати наших шанувальників.

КуR: – На сьогоднішньому концерті ми побачили досить неочікувану річ: при виконанні пісні «Ну скільки ще?», учасники гурту помінялись сценічними ролями й грали на інструментах одне одного. Що змусило вас піти на такий крок?
MS: – Взагалі саме сьогодні це була чиста імпровізація, проте ідею зробити щось схоже виношували не один рік. Учасники нашого гурту вміють грати на багатьох інструментах, тож ми раді, що у нас вийшло.

КуR: – Сьогодні зі сцени ведучі казали, що Morphine Suffering оновили свої музичні інструменти. Які саме були нововведення?
MS: – Інструменти міняли не всі, проте взяли декілька нових гітар та барабанних тарілок. Змінили декількох фірм-виробників музичних інструментів, адже нам сподобалась їхня якість, а також покращилося звучання. А взагалі інструменти відстежували та купували на ОLX (жартують).

КуR: – Хто або що найбільше мотивує гурт зростати та рухатися вперед?
MS: – Кожного з нас мотивують наші прихильники, які збираються на наші концерти. Усе це ми робимо заради них. Проте в нас є й персональна мотивація. Хтось просто не може жити без сцени, адже концерти затягують ще більше, аніж шкідливі звички. Для когось це просто життя. Хтось таким чином склався як особистість, як професіонал. Тому «Morphine Suffering» та концерти – це ми.

Відверто кажучи, сам виступ абсолютно не поступався багатьом і багатьом закордонним. Я певен, що якби хтось із організаторів або представників світової рок – індустрії просто побачив це дійство, гурт остаточно не відпускали б зі світових турне та запрошували б знову і знову.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet