"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Інтерв’ю з Марком, що любить число 27, спеціально для КРОК У ROCK!

IMG_0950

Доброго вечора, шановні!
Ми продовжуємо знайомити Вас з цікавими майстрами нашої неньки України, і у рамках наших знайомств ми раді представити Вам ще одного майстра з м.Полтава – Марк, що працює у Black Label Tattoo Studio! Приємного читання!

Крок у ROCK: – Розкажіть трохи про себе: як давно працюєте?

Марк: – Ну, як ви вже здогадалися, мене звати Марк. Мені 26 років. Працюю майстром художнього татуювання приблизно три роки, до цього тісно з малюнком пов’язаний не був. Хіба що, граффіті малював раніше. Потім друзі мені подали ідею прийти вчитися до студії, знайомитися з татуюваннями, так би мовити.

Крок у ROCK: – Працюєте Ви в стилях дотворк, oldschool, і нещодавно додалався стиль «японія». Чому саме такі стилі? (до слова, у той момент коли я підійшов до Марка, він якраз малював масштабний малюнок у японському стилі)

Марк: – Так, в «японії» працюю нещодавно. У олдскулі почав працювати через те що сам «забивався» у цьому стилі у майстрів. Дуже подобається стиль, приваблює своєю простотою та лаконічністю. А ось коли прийшов навчатися, то більше працював у графіці, бо це, на мою думку найгарніший варіант для початківця, «крапками потикав», грубо кажучи, і усе. Зараз більше «уходжу» до японського стилі,  дуже він мені подобається. Взагалі, цікавлюся, подобається мені, японська культура, міфологія, саме тому мабуть почав працювати у цьому напрямку.

U1oMmxDnmYQ

Крок у ROCK: – Ви сказали, що раніше малювали графіті. А чим захоплюєтеся ще?

Марк: – Ну, люблю їздити на велосипеді. Раніше ця справа займала в мене багато часу, поки я не потрапив у аварію на змаганнях. Зараз ось збираю собі новий велосипед власними силами.

Крок у ROCK: – Чи хотіли б Ви поексперементувати, чи ви вже чітко обрисували для себе стилі?

Марк: – Ну, наприклад, щодо»японії», я зараз не можу чітко сказати, що я буду в японському стилі усе життя працювати. Але на даний момент хотів розвиватися саме в ньому. Щодо інших експериментів наданий момент, мабуть, ні. Можливо років через 5 щось мені в голову вдарить і спробую себе в реалізмі.

Крок у ROCK: – А які б у тебе були поради для майстрів-початківців?

Марк: – Не кидайте все відразу, наполегливо працюйте, оберіть щось одне, розвивайтеся саме у тому напрямку. У будь-якому випадку ці знання допоможуть знайти себе у інших стилях, якщо це потім знадобиться.

RPkMGc5BXcQ

Крок у ROCK: – Що думаєте про розвиток рок-музики України?

Марк: – Взагалі, хочеться відмітити, що вона на насправді розвивається дуже гарно та динамічно, це не може не радувати. З’являється зараз дуже багато гуртів, навіть у Полтаві знаю декілька «банд» цікавих, що мають доволі високий рівень, навіть порівнюючи з європейськими стандартами музичності. Ну, наприклад, Nödutgång:Självmord, вони, особисто для мене, серед полтавських гуртів дуже виділяються.

Крок у ROCK: – Зараз Ви малюєте ескіз, як ви «ловите» натхнення?

Марк: – Ну, я дивлюся на іноземних майстрів, як вони працюють, намагаюся чомусь навчитися. А взагалі, тематики ці традиційні для японського татуювання. По суті, все беру «з голови», але легше, звісно ж, працювати з клієнтом: коли ти знаєш, що він хоче, і в залежності від цього вже підбираю певні деталі, що підходили б йому. Живе спілкування, розумієте?

Крок у ROCK: – На яких майстрів рівняєтеся, кого з них виділяєте для себе?

Марк: – Більше звертаюся до робіт іноземних майстрів. Частіше за все японських або російських, адже вони достатньо гарно працюють у цих стилях, адже у них це швидше розвивається, аніж у нас.

 

Крок у ROCK: – У вас багато татуювань: котрий з малюнків подобається Вам найбільше, чи можна почути якусь історію про одну з них?

Марк: – Історію? Ну, я навіть не знаю. Єдине було ось що: сидів я якось на роботі, від скуки зробив сам собі татуювання, чекав на клієнта, а він не прийшов. Зробив сам собі, такі справи. Ось, стріли, молніїї.

MHnePxQ2afY

Крок у ROCK: – Чи є така робота, яку Ви б дуже хотіли зробити?

Марк: – Є декілька таких робіт, в олдскульному стилі, старих ескізів. Зробив би з задоволенням! Але ось бажаючих нема, ось що сумно.

Крок у ROCK: – Ну, і на завершення, побажання нашим читачам. ;)

Марк: – Як на день народження, мабуть, щастя та здоров’я! (Сміється)

 

Майстер: Марк
Портфоліо: ось тут
Студія: Black Label Tattoo Studio

  • Tweet