"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Цікаві сайти про рок-музику та все, що з нею пов’язано

translate_web_site

На просторах Мережі є вся інформація, необхідна рокеру: інтерв’ю з улюбленим гуртом, пошук інструмента, тексти пісень, афіші тощо. Можливо, Ви вже бували на сайтах, наведених нижче, але надіюсь, Ви знайдете щось нове та цікаве. Поїхали:

http://rockmetalshop.pl – польський сайт для тих, хто хоче поповнити свій гардероб одягом з логотипом улюбленого гурту. Великий вибір на будь-який смак і стиль!

http://guitar.com/ – дуже цікавий сайт про фестивалі, гурти, музикантів і все, що пов’язано з роком. Безліч інтерв’ю та відео.

http://www.sonor.com/ – офіційний сайт німецького виробника ударних інструментів. Якщо хочете поглянути на інструмент зсередини – тут це показано.

http://metalhammer.teamrock.com/ – сайт всесвітньо відомого журналу про важку музику. Гарячі новини, інтерв’ю з перших вуст… Одним словом, все, що треба англомовному рокеру.

http://www.darklyrics.com/ – здоровенна бібліотека текстів гуртів всіх стилів рок-музики. Якщо не знаєте, де знайти оригінал тексту композиції – він має тут бути!

http://www.axispercussion.com/ – сайт одного з найякісніших виробників карданів та педалей на ударні установки. Вся інформація, що цікавить скоростріла, є на сайті.

http://zildjian.com/ – офіційний сайт компанії «Zildjian». Все про залізо на ударну установку. Є можливість послухати, як звучать інструменти в аудіолабораторії виробника!

http://www.ultimate-guitar.com/ – одна з найбільших бібліотек табулатур в текстовому та електронному форматах. Все про гітари і релізи відомих гуртів, відеоуроки гри на інструментах та безліч іншої цікавої інформації.

http://downloadfestival.co.uk – все про фестиваль «Download» в Доннінгтоні, Англія. Здається, трійка хедлайнерів цього року – Slipknot, Muse та Kiss… Хочете їхати? Тоді Вам сюди.

http://dimarzio.com/ – знаєте, в чому різниця між китайськими звукознімачами та DiMarzio? Ні? Подивіться, послухайте і відчуйте!

http://www.daddario.com/ – струни «D’Addario» і музиканти, що на них грають. Якісне оформлення сайту, привабливий дизайн і вся інформація про продукцію заводу-виробника.

http://www.evansdrumheads.com/ – цікавий сайт про ударні установки «Evans». Фотографії інструментів, історія компанії і все-все про тами, установки та перкусію в цілому.

http://www.rockmusic.com/ – сайт, на якому можна дізнатись всі свіжі новини з фестивалів та концертів. Об’ємні доповіді та інтерв’ю, все цікаво та якісно оформлено!

Автор: Андрій Микитенко

  • Tweet

сайт