Найяскравіші українські музиканти 2014 року

3

Рік, що минає, залишить в наших серцях частину переживань, спогадів та неповторних моментів. В час, коли проблеми намагаються збити нас з ніг, ми, все-таки, знаходимо силу й наснагу, аби міцно тримати Крок.

Погодьтесь, рік був не простим. Але в ньому було багато позитивного. Звичайно, наша спільнота не могла оминути стороною вітчизняних митців – тих, чия творчість робить твій Крок рішучим. Тож, знайомимось – список найяскравіших вітчизняних виконавців 2014 року за версією нашого журналу.

Сашко Положинський, «ТАРТАК».

Сашко Положинський, «ТАРТАК».

Можливо, багатьом не видно/не чутно його драйвових пісень на телеканалах, але будьте впевнені – Сашко завжди там, де потрібно бути справжньому Чоловікові. Він відстоював нашу з Вами свободу і допомагає тим, без кого ми втратили б нашу незалежність. У важкі часи він з’являється або з гаслами, або з мікрофоном та апаратурою. Безперечно, Сашку треба сказати велике «Дякую!» за те, чим він займався останній рік і що продовжує робити. Натхнення в новому році!

Таня Шмайлюк, «Jinjer».

Таня Шмайлюк, «Jinjer».

Мабуть, всі знають, що гурт переживає не найкращий період – за станом здоров’я ударник Женя Мантулін на даний момент не може продовжувати займатись музикою. Але і в цей скрутний час гурт продовжує збирати повні зали шанувальників мошингу та екстремальної музики. Більше того, неперевершена Таня зуміла підняти свій вокал на найвищий щабель і стала однією з найкращих фронтвумен України. Наснаги в наступному році. Женя, одужуй швидше!

Станіслав Потапенко, «SALE.Only».

Станіслав Потапенко, «SALE.Only».

Так, його гурт ще не досяг вершин українського рок-Олімпу, але заслуга Стаса якраз не в його музичній творчості. Він зумів об’єднати сильну команду любителів рок-музики і створив наш з вами улюблений паблік, а згодом – організувати друковану версію журналу «Крок у ROCK». Бог його знає, як йому вдалось зібрати команду писаків, редакторів, дизайнерів та розповсюдити своє втілення по всій території України. Але сама ідея – аби в глибині душі наші читачі переживали ті ж почуття, як в дитинстві, коли брали до рук щойно куплений журнал «Перченя», була втілена в життя. Стасе, бажаємо тобі в наступному році, аби ти тримав нас в тонусі, бо на те ти й Бос.

Даніела Заюшкіна, «Vivienne Mort».

Даніела Заюшкіна, «Vivienne Mort».

Цього року гурт порадував не тільки вересневим релізом платівки «Готика», а й масштабним всеукраїнським туром. Зростання популярності мелодійно-меланхолічних кабаре-рокерів була помічена саме в 2014-му та надовго запам’ятається відвідувачам їхніх концертів. Харизматичний лідер Дана зуміла завоювати серця слухачів нестандартним підходом до написання пісень, неперевершеним голосом та відкритою душею під час виступів. 6 грудня гурт дав свій найбільший концерт в Києві, попереду – тур Європою. Нам є ким пишатись, тож покажіть і за кордоном, на що ви спроможні!

М’яч Дредбол, «Ворст».

М’яч Дредбол, «Ворст».

Цього хлопака з масивним пузом знає кожен відвідувач мега-фестів нашої країни. Скільки б критики не лилось в його сторону, на даний момент ніхто не може замінити його харизматичне «Бурато» під час проведення масштабних заходів. Попереду – літні фестивалі, і поки вітчизняні рокери ламають голови, хто з гуртів попаде в число учасників фестивалів, всі вже давно знають – ведучим буде М’яч. Тому бажаємо тобі та твоєму рівненському гурту «Ворст» творчої наснаги в наступному році та чекаємо на реліз повноцінного альбому.

Славко Вакарчук, «Океан Ельзи».

Славко Вакарчук, «Океан Ельзи».

Беззаперечно, найвпливовіший митець української музики не міг оминути наш журнал. Позаду – дванадцять місяців, безліч концертів, приємних посмішок та незабутніх вражень, які подарував нам вокаліст гурту «Океан Ельзи». Під час революції Гідності Вакарчук брав активну участь в подіях, займається благодійністю та найголовніше – він єдиний артист, кому так щиро вірять українці в різних куточках нашої Батьківщини. Саме його творчість доводить всьому світу: музика – це мистецтво, що об’єднує людей. Тож віримо, що в наступному році Святослав не збавить обертів та порадує нас новою порцією гарних пісень, концертів та ощасливить не одну тисячу сердець.


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Презентація альбому гурту ВорсТ

Що можна сказати про презентацію альбому гурту ВорсТ? Ні, не так. Що я можу написати про презентацію альбому? Насправді, мені досить важко висловити усі свої ...