"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

“Гучна п’ятниця” в Житомирі дійсно була гучною

ktSYiNr4cpY

Нарешті Житомир зустрівся з відомими рокерами “Kompas”, які представили свою платівку “Один”, а також відірвались під nu-metal “Beautiful Depth”, качовий hard/stoner metal від “Booze Mafia” та post-hardcore від “oh, deer!”

«З-поміж сотень українських міст ми не були лише в Маріуполі і Житомирі. В Маріуполі не скоро будемо. Але нарешті ми приїхали в Житомир!» – такими словами розпочав виступ свого гурту «Kompas» Віктор Новосьолов.

Житомирянам випала нагода побачити львівських музикантів 12 червня в God’s Garage (вул. Транспортна, 1) в рамках заходу «Гучна п’ятниця». Гурт представив матеріал з нового альбому «Один», з яким вони відправились по містах України.

i11N3qcsVQk

Житомиряни “Booze Mafia” (hard/stoner metal) 

Заклад зібрав півсотні шанувальників року, для яких також грали бердичівляни «Beautiful Depth», житомиряни «oh, deer!» та «Booze Mafia». За словами відвідувачів, такої сильної віддачі від музикантів місцеві слухачі не відчували вже дуже довго, тому неодмінно прийдуть на їхні наступні виступи.

S1zC_jl19_Q

“Beautiful Depth”, м. Бердичів

Після проведення “Гучної п’ятниці” і глядачі, і музиканти від радості почали робити численні фотографії та розпивати спиртне. Музика дійсно дала змогу занурити слухачів в екстаз: вони слемились, декілька разів піднімали на руки любителів stage diving’у та організували невеличкий circle pit.

l2LopZCzk-4

Зал під час виступу “oh, deer!” 

fijoeZxo6rA

“В God’s Garage такого відриву давно не було” – Дмитро Лобов, власник

Після житомирського виступу «Kompas» відправився на концерт в Київ. Музикантам дуже сподобався Житомир, щирість та любов глядачів, тому вони пообіцяли повернутись до нас восени, а також завітати до Бердичева. Одним словом, “Гучна п’ятниця” вдалась, чекаємо продовження та нових концертів.

C4f0SA2-Xx4

Підтримка шанувальників гурту “Kompas” 

7NBknEM4N9A

“oh, deer!” під час виступу

gXe6t3pdRXs

Фото з залу

Автор: Андрій Микитенко

Фото: Олег Климчук

  • Tweet