Мистецький фотопроект «Творча спадщина»

0

Видатні люди з усієї України – митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі об’єдналися в мистецькому фото-проекті «Творча спадщина», аби показати свою підтримку юним талантам. Бо майбутнє кожної держави – це діти і молодь. А кожна дитина – це особистість, яка в майбутньому прославить свою Батьківщину і стане гідним нащадком своєї нації.

Основою усіх основ у розвитку творчих здібностей дітей і молоді є приклад дорослих і їх підтримка. В усі часи є місце прекрасному, а Україна завжди славилася своїми талановитими людьми, які творять красиве, добре і вічне. Бо талант – це унікальний дар робити свою справу майстерно і філігранно. Відомі митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі на власному прикладі показують молоді правильний життєвий орієнтир і прививають необхідні духовні цінності.

Організатором проекту виступив власник фотостудії «V1 studio» Роман Вовченко.

Оргкомітет запрошує до співпраці відомих українців, медіа-партнерів та не байдужих людей.

Зіркові учасники проекту: Катерина Бужинська, Diezel (Green-Grey), Богдан Бенюк, Олександр Павлік, дует Анна-Марія, Святослав Лукініч Alex Shelest, Sasha Ray, Володимир Ткаченко, Габріелла Массанга, Євген Хмара та ін.

Дата проведення: з 10 червня 2015 року

Місце проведення: Фотостудія «V1 studio» , вул. Щорса, 44а, корпус 2, Київ

Контакти:
Роман Вовченко (організатор) 0503309083
Нелі Погрібна (співорганізатор) 0963747033
Лала Цукерман (співорганізатор, прес – секретар) – 0966302802 [email protected]


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Новая площадка для отрыва – клуб “Тагил”

Ну вот и растаяли надоевшие снега и все вокруг начало постепенно оживать. Молодежь начала активно развлекаться и искать приключения. В вечернее время объектом для отдыха ...