Завантаження 3.0

0

Що буде, якщо зібрати в одному місці найсильніші альтернативні гурти, якісний звук, ідеальну місцевість та заправити усе це неперевершеною атмосферою? Якщо ви відвідували Завантаження 3.0, то ви точно знаєте правильну відповідь. Так, це фестиваль Завантаження! Якщо ви прихильник альтернативної метал сцени, ви були у Львові в суботу 8 листопада і не потрапили на Завантаження, то у мене для вас безмежно погані новини– ви пропустили подію року! Однозначно Завантаження є і буде найкращим, найяскравішим та найякіснішим відривом у житті багатьох людей.

На моєму рахунку вже три «Завантажень», і що я бачу? Найкраще охарактеризує слово «Прогрес». Саме прогрес, еволюція є значущим у цьому плані. Адже з кожним роком змінюється місце проведення, гурти, організація. Зміни характерно торкнулися усього, починаючи з бейджиків, закінчуючи – звуком. Також, це помітили і самі музиканти, всі, як один, зійшлися на тому, що місце проведення чудове, дякуємо за це “KIHO Event Hall”. Саме вони надали нам ту неймовірну трьохетапову залу з чудовим світлом, де можна було подивитися на гурти зверху, збоку, знизу, з мошу, з глядацьких місць. Перед входом до концертної зали були розміщені гарні столики і дивани для відпочинку. Мій професіоналізм трішки похитнувся після того, як я присів відпочити на диван, а потім з моєї голови вилетіла година часу, бо я заснув. Він був настільки комфортним, що мені хотілося разом з ним перенестися до залу під сцену. Надіюся, що наступне Завантаження відбудеться саме у тому ж приміщенні, адже мало того, що воно комфортне і містить у собі все необхідне для того, щоб не виходити звідти, а й в якихось п’яти хвилинах від центру. Не вистачало лише двох охоронців під сцену, щоб не давали видиратися «стейдждайверам» до артистів. Це дуже сильно нервувало мене та моїх друзів, тому я навіть не можу уявити, як це дратувало учасників. Також це сильно псує картинку для фото та відео, одне діло, коли «стейдждайвер» виліз і стрибнув, а траплялися такі кадри, які НА СЦЕНІ робили чергу, щоб стрибнути. Варто згадати чувака, який видерся на сцену підчас виступу Latur і стрибав там 2 композиції, а потім повторилося це з ним і за виступу Jinjer. З цим треба щось робити, це величезна неповага до артистів, я б на місті організаторів наступного разу це вніс до «Правил поведінки» на фестивалі і за це виганяти надвір.

Лого Завантаження змусило мене присоромитися моїх друзів, коли після семи годин його вивчення я викрикнув: «Та це ж фак!». Присоромився не від того, що я сказав «фак», а від того, що я збагнув це лише через сім годин. Хочу потиснути руку тій людині, що його розробила, воно оригінальне, та дуже живо виглядає. Навіть на такій дрібниці не схибили, це похвально.

 DSCN4094

Ніколи не вгадаєте, хто був ведучим? Тут і вгадувати нічого, це був беззмінний та завжди позитивний Мяч Дредбол! Кого ж, як не його можна побачити у ролі ведучого? Саме це і свідчить про рівень проведення фестивалю: лише найкраще для найкращих; я гадаю, що це може стати новим «девізом» фестивалю, адже ми дійсно відчули на собі, що означає найкращий фест, і тепер буде важко призвичаюватися до рутинних, звичних фестивалів у наших з вами обласних центрах.Чудовий той факт, що паузи між гуртами не набридали, навіть деколи виникало відчуття, типу «Ей, Мяч, розкажи ще щось». Тобто, не було часу для відпочинку, драйв тривав майже дванадцять годин, і це було того варте. Велика повага Мячу за його безмежне почуття гумору та завжди хороший настрій.

DSCN4131

Дві барабанні установки. Я гадаю, що саме про ці три найбажаніших слова пишуть цілі книги з розквітом писемності. Адже дві установки свідчать про рівень, тому поки один гурт відіграє своє, то другий, не витрачаючи потім часу, готується і ставить своє залізо. Загалом кажучи про апарат – з ним проблем не було, за що також дякуємо оргам! Blackstar`и, Orange(якщо не помиляюся) – це саме те, чого бажають музиканти на концертах і те, чого прагнуть слухачі від звуку. А ось з вокалом трішки гірше. Важко було зрозуміти, що співають гурти, пісні яких я чую вперше. Але відомі мені пісні читалися досить просто, тому це можна пробачити. Ми знаємо, що Завантаження прогресує, тому я впевнений, що далі буде лише краще.

 Безымянный2

О, ледь не забув згадати учасників! Хоча, немає сенсу їх перелічувати, вони всі заслуговують на окрему статтю. Кожен з них викладався на максимум, що окупилося прибавкою нових фанів та моральним і фізичним вдоволенням вже існуючих. Окрема дяка організаторам за запрошення на фестиваль такого міцного гурту, як Overhype. Хлопці показали, що таке справжній закордонний метал і з чим його їдять. Overhype не полінувався приїхати до нас з Чехії і, гадаю, що вони про це не пошкодували. Адже підчас мошу і криків шанувальників у вокаліста читалося на губах «Oh my god!», він був відверто здивований енергічністю наших патлачів.

Багато людей питають «Чи варте Завантаження своєї ціни квитка?». Мені хочеться розсміятися їм в обличчя, адже за кордоном за такий фестиваль з такими гігантами ви виклали б таку ж саму суму, тільки у фунтах чи доларах. Потрібно молитися на організаторів, вони надають можливості, роблять людей щасливими хоча б на день, але це варте того, щоб у їхню честь називали площі та вулиці. Чи порекомендував би я Завантаження? Якщо ви дочитали геть до цього моменту, то ви вже давно зрозуміли, що я б вас туди силою запхав навіть не аргументуючи, адже в мене залишився цілий вагон вражень, яким я ще довго буду ділитися з оточуючими мене людьми. До наступної зустрічі, Завантаження, я буду сумувати.

Автор: Сапожніков Роман


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні