"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Wh5BDwpSXMI

Як Роллікс запалював Вінницю!

Після феєричного відриву на львівському фестивалі «Завантаження» гурт Роллікс завітав проїздом і до Вінниці 9-го листопада, що стало святом для любителів творчості гурту і не тільки, адже живу музику вдалося почути постійним відвідувачам арт-пабу Beer&Blues, в якому проходив концерт. Атмосфера в цьому закладі завжди сприятлива та позитивна, рок-н-рольна та рокова! Одразу згадується бадьорий заклик у його описі: «А якщо ви не в силах стримувати емоції – виплескуйте їх танцями на столах і барній стійці», а ще простішими словами – тут можна відчути себе вільним. І, справді, саме таким був вечір цього концерту, де всі були відкритими, щирими, дружніми і обмінювалися один з одним яскравими емоціями, почували себе вільними. Напевно, однією із важливих складових концерту і є обмін настроями та енергією як між музикантами та слухачами, так і в середині публіки. Галочка про досконале виконання цього пункту поставлена, вечір таки вдався!

Wh5BDwpSXMI

Музиканти на сцені з’явилися трішки з запізненням. Чекати прийшлося зовсім не довго, близько півтори години ;) Треба вже починати бойкотувати, щоб врешті решт дороги латали, бо затримують музикантів і не дають вчасно та з міцними нервами добратися з міста в місто. «Дорога погана зі Львова, ніяк її не можуть зробити нормально, якою була півроку назад, такою і залишилася!», – поскаржилися вони. В сапорті перед музикантами нікого не було, це єдині учасники цього вечора. Можливо, якби була пара-трійка талантів під боком, то очікування було б ще веселішим. Але не біда, стільки друзів та знайомих між собою людей зібралося, що сумувати ніколи!

Концерт був заряджений яскравою енергетикою та щирими емоціями слухачів. Навіть не зважаючи, що гурт був втомлений, на сцені цього аж ніяк не було помітно, адже вони віддавалися на повну, не поступаючись запалу публіки. Тут певно зібралися лише самі активні слухачі, котрі окружили сцену. Вражені та розігріті вони дарували музикантам хвилі оплесків, активно реагували на музику та підспівували! Знаючи вінничан та кількість любителів альтернативи, тут могло би бути людей в рази більше, але щось  не склалося.

JL3fAvqAgT4

Порадували Роллікс соковитою вибуховою програмою пісень, особливо усіма любимими «Бий-Бий», «Адреналін», «Давай частіше посміхатися» та інші, та певно жоден концерт не проходить без цих композицій! Було виконано і дещо з свіженького матеріалу, над яким гурт по тихеньку працює та веде активну роботу. Поділилися інформацію і з нами про свої майбутні плани: «Поки що про альбом мови не йде, але тим на менш, можливо буде щось на кшталт міні-альбому або синглу незабаром. Процес іде, але потрібен час, щоб все записати, а потім вже буде можна слухати і давати оцінку».

Роллікс

На концерті були присутні слухачі із Німеччини, для котрих просили зіграти окремі пісні. Насправді, дуже приємний є той факт, що іноземні гості раді почути український рок та відвідати виступ достойних банд! На біс гурт розщедрився та виконав одразу дві пісні. А потім ще й радо вийшли до фанів фотографуватися, роздавати автографи, перекинутися словами з присутніми та і «Крок у ROCK» вдалося трішки розпитати у вокаліста про враження від Вінниці та публіки: «Завжди приємно нам тут бувати, ми давно не приїжджали сюди. Проте вінничани скоріш за все приїздили на літні фестивалі такі як Захід чи Республіка, де були ми. До Вінниці рішення приїхати з’явилося спонтанно і думаємо, що все успішно пройшло, тим паче у нас відкрилося нове дихання, бо нам ще їхати досить довгу дорогу додому. Від публіки також хороше враження, дійсно порадували нас таким взаємообміном емоціями, що дуже тішить і також допоможе нам в нашому нічному переїзді в Херсон».

chhBGeq58T0

Нагадуємо, що гурт Роллікс почав свою історію з 2001-го року, має шалений досвід виступів, професійний рівень та величезну кількість виступів по усій Україні і не лише! У Вінниці також вони не вперше.. та і не в останнє точно! Виконують вони музику у стилях альтернативного року в поєднанні з ню-металом та репкором. Дуже цікавий гурт, щирий, добрий і талановитий, сміливо гордіться, що Україна має таких музикантів на своїх землях!

На запитання коли ж знову Роллікс’и відвідають наше славне місто, отримали відповідь, що можливо це станеться цієї весни. І ми сподіваємося, що завітають до нас вже з чимось цікавеньким та з новими силами в новому році! До зустрічі ;)

Автор та фото\відео: Наталі Деметер

  • Tweet