"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Гурт «Екзистенція»

1

Чи багато ви знаєте українських power-metal гуртів з антично-містичною творчістю? Але ми безумовно маємо чим і ким пишатись – це перлина нашого вищезгаданого жанру, харківський гурт «Екзистенція».

Самі учасники гурту трактують стиль свого виконання як «Fantasy Power Metal». І справді, слухаючи ці натхненні тексти та вокал (Сергій Бриков), що поєднані з достатньо важким музичним супроводом (барабани – Олексій Прасолов, Бас – Родіон Каяфюк та гітара – Константин Жуков), уявляєш себе немов у віддаленому світі, у якому щоразу відбуваються нові пригоди. Не менш важливими у цьому атмосферному поєднанні виступають клавішні партії у виконанні Ольги Авдеевої.

Сам гурт починає свою повноцінну діяльність у далекому 2005 році після кількох змін складу, а також інших важких для гурту потрясінь, але виходить на новий рівень досить швидко і впевнено. З`являються перші перемоги, проте постійні зміни складу супроводжували гурт. Характер та витримка зробили свою справу і на сьогоднішній день ми маємо чудове творіння у вигляді повноформатного альбому, датоване 2008-м роком.

Такі важко зароблені альбоми, як правило, характеризують гурти. І альбом «Повелитель грозы» не є винятком. Він містить 10 треків, а на слух падає непогана їх структуризація. Тут досить чітко прослуховується вступна частина, немов знайомство з творчістю та внутрішнім світом колективу у вигляді пісні «Голоса теней». Завершальною, проте з натяком «точно не останньої» пісні є пісня «Последняя битва», у якій йдеться про непросту годину античних воїнів, які вирізняються своєю хоробрістю, а хоробрі не помирають. Маги, підземні замки та країна загиблих воїнів – усе це наповнює цей альбом, який однозначно варто почути.

Визначним досягненням є запис ЕР під назвою «Люди и Боги» у 2014 році. Це новий крок, новий етап у розвитку гурту, що був таким довгоочікуваним. Прослухавши минулий альбом та останній ЕР одразу, помічається різкий контраст у якості звучання. З`явилась та родзинка, завдяки якій виникає бажання переслуховувати пісні знову і знову. Це те, що зазвичай називають «віднайти себе». Сюди увійшли 4 нові треки: «Скиталец», «Таинственный лес», «Кара и раскаяние» та «Люди и Боги».

Зараз гурт активніше ніж будь – коли приймає участь у багатьох живих виступах, працює над новими піснями та що найголовніше – прагне до невпинного розвитку. Активно ведеться й сайт гурту, а також вони мають особистий додаток для пристроїв Android! Завдяки цій мобільній програмі можна залишатись в курсі останніх подій команди.
Отже, чудовий гурт та чудова музика, які не залишать вас байдужими. Відвідуйте живі виступи.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet