"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Гурт «Воплі Відоплясова» привітали військових з Днем Збройних Сил України

1

Та ще й як привітали! Нове відео від Олега Скрипки та команди це завжди хороша звістка для всієї української рок-індустрії.

Гурт активно готується до святкування ювілею – тридцятої річниці своєї концертної діяльності на великій сцені. Їх вклад у вітчизняну музику безцінний, адже це люди, які стояли біля витоків українського року. До речі, під словом «активно» мається на увазі не лише робота з організації великих сольних виступів, але і запис та зйомка нового матеріалу.

Не так давно ми мали змогу почути свіжий сингл гурту під назвою «Україна». Національна тематика у їх виконанні завжди «чіпляє за душу» та нагадує що нам є чим і ким пишатись. Також не варто забувати і про останній повноформатний альбом під назвою «Чудовий Світ», який побачив цей самий світ наприкінці 2014 року і включив в себе цілих 12 треків. Багато з них стали культовими піснями, які є такими актуальними зараз і які легко піднімають настрій та дух українського слухача.

Саме такою є пісня «Січові Стрільці» у виконанні гурту «ВВ». Ця пісня має давню військову історію, саме тому гурт обирає її для привітання українських військових із професійним святом. Це переспів легендарної композиції «Йде січове військо» — однієї з найпопулярніших пісень звитяжних січових стрільців, яку майже 100 років тому написав визначний поет Михайло Гайворонський.

Було вирішено випустити інтернет-версію кліпу. У відео, режисером якого виступила Олександра Брова, знявся оркестр Збройних Сил України. Кліп було відзнято ще восени: в період сильних дощів команді вдалось обрати для зйомок погожий сонячний день. Зйомки проходили не будь-де, а на відомому майданчику для посадки гелікоптерів на схилах Дніпра біля Маріїнського палацу у Києві.

На кадрах відео, учасники «ВВ» виступають перед глядачем у національному вбранні, а по праву сторону від них грає оркестр. З перших акордів відео-кліпу прослуховується гармонійне взаємодоповнення класичних інструментів оркестру і електричних гітар гурту. Кліп доповнений шикарними ландшафтними зйомками з висоти пташиного польоту у різних ракурсах. Розкривається справжня краса не лише музики, а й столиці. Виконання завершується чудовою інструментальною партією.

Дякуємо гурту за підтримку наших Збройних Сил!

Дерій Сергій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet