Біллі Мілліґан Бенд – “У твоїй голові”. Огляд релізу

1

Можливо, я помиляюсь, але покоління раннього «Океану Ельзи» виросло і вже випускає свої проекти. Просто в моїх вухах звуки нового альбому гурту «Біллі Мілліґан Бенд» з назвою «У твоїй голові».

 

Можливо, музиканти відкрили свій секрет написання пісень – з приспівами, що засідають в голові, правильно налаштованим звуком та «ломаними» прогресивними моментами.

Варто відзначити рівень виконання вокаліста Макса Прудеуса. Дійсно, це – спів, а не читання. Ось, що треба нашим вухам саме зараз. Українське, наше, мелодійне.

В кожній, без винятку, пісні, є своя тема – від амурних почуттів («Пробачити мені») до соціальних проблем сьогодення («Я є народ»). Молодому гурту легше сформувати думки, бо рамок, в принципі, немає. Пацани сформували свій напрям і «йдут к успєху». Дев’ять пісень обов’язково мають почути шанувальники вітчизняного року.

ВАНГУЮ:

  • Гурт має потенціал, який треба підтримувати енергією;
  • Музиканти налаштовані серйозно. Почитайте їхній райдер і все зрозумієте. В барі «Калина красная» вони виступати не будуть;
  • Альбом «У твоїй голові» куплятимуть на CD. Можливо, не зараз, але настане час, як і настав час для «Янанебібув».

НАКАЗУЮ:

  • Зарекомендуйте себе на фестивалях. Хай вас бачать і чують;
  • Не піддавайтесь на вплив main stream’ів. Маєте формулу успіху, творіть з нею й далі;
  • Вставляйте і далі prog-теми. Це не буде «україномовний Rush», це буде «Біллі Мілліґан Бенд». Ай-ру-не-рай-ну-не, 5 балів!

__________________________________________________________________________

Автор: Андрій Микитенко

 

 

______________________________________________________________________________


Біллі Мілліґан БендМакс ПрудеусУ твоїй голові

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Перший треш-метал концерт у Полтаві!

Доброго дня, шановні читачі! 26 травня мені випала честь відвідати Перший треш-метал концерт в Полтаві, і я пропоную прочитати Вам, як же це відбувалося. Це ...