«Біллі Мілліґан Бенд» з платівкою “Хворий на любов”

0

Свіже дихання цієї весни – гурт «Біллі Мілліґан Бенд» випустив альбом для сучасної української інтелігенції

«Біллі Мілліґан Бенд» – арт-рок гурт із українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості». Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту – він постійно змінюється і не підкоряється правилам якогось одного стилю чи напрямку. Автором текстів є фронтмен гурту – Макс Прудеус, – музику ж створює колективний розум «Біллі Мілліґан Бенд»
«Хворий на любов» – саме під такою назвою нещодавно вийшов другий альбом українського арт-рок гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Робота над ним тривала символічних 9 місяців. Родзинкою акустичного року від «Біллі Мілліґан Бенд» є живі музичні інструменти – віолончель, рояль, басгітара, перкусія та акустична гітара, а вміле поєднання їх із молодіжним бітбоксом та жіночим бек-вокалом додало музиці сучасності та гармонійності.
«Основним меседжем альбому є прививання любові до нової та якісної української музики. Тому для запису нової платівки були запрошені кращі музиканти країни. Так, наприклад, перкусію записав Орхан Агабейлі, а віолончель – Жанна Марчинська. Гармонійно поєднавши інструментальний саунд із ліричними текстами, ми сподіваємось та віримо, що змогли створити потужну суміш українського арт-року для сучасної інтелігенції, – зазначає фронтмен гурту «Біллі Мілліґан Бенд» Макс Прудеус.

Сингл:
https://soundcloud.com/billy-milligan-band/vkprei4ux4lk?in=billy-milligan-band/sets/hvorii_na_liubov
Завантажити тут:
http://www.ex.ua/98504064

2014 року кияни випускають першу студійну платівку під назвою “У твоїй голові”. Синглами до неї стають “Спати з тобою” та “Пробачити мені”. До неї увійшли 9 пісень. На більшу половину з них були відзняті відеороботи.
Ось дві з них:

Виходу другої платівки передували кілька синглів, які також отримали відеоряд.

У відеороботі «Скажи» використовується дуже складна техніка водної анімації – Ебру. І на момент виходу відео, воно було одним із трьох у світі, де використовуються малюнки фарбами на воді.

Офіційний сайт: www.billymilliganband.com
Facebook: www.facebook.com/billymilliganband
ВКонтакте: www. vk.com/billymilliganfangroup
YouTube: www.youtube.com/user/billymilliganband
Flickr: www.flickr.com/photos/[email protected]
Sound Cloud: www.soundcloud.com/billy-milligan-band
Вікіпедія: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%96_%D0%9C%D1%96%D0%BB%D0%BB%D1%96%D2%91%D0%B0%D0%BD_%D0%91%D0%B5%D0%BD%D0%B4


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні

Історія Machine Head…

Для когось – це звичайні слова… Але для справжнього цінувальника гарної і перевіреної часом музики – це незабутній і чудовий гурт… Machine Head — метал ...