"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

ПЛІВКА З УКРАЇНИ

1

Привіт, мій палкий читачу! А сьогодні ми поговоримо про круті спецефекти, вибухи машин, слоу-моу, захоплюючу та роздвоєну сюжетну лінію і … Ні не Голівуд, а український кінематограф.

Якщо ти навчаєшся на спеціальність пов’язану з кіно, телеканалами і іншими неосяжними для мене речами і тобі знадобиться реферат – Ctrl+C та Ctrl+V цю статтю і здай викладачеві! Готовий, прогрузив якісь 1080HD? Вмикай!..

Я розумію, що від більшості наших фільмів та спроб зняти щось своє, у людей виникають приступи головокружіння та морської хвороби. Після чого з криками “тільки не це, там 25-й кадр” ми перемикаємо канал і стає спокійніше. Але лиш на хвильку. Поки твоя п’ята точка врятувалася від 25-го кадру, твої вуха вже зловили музичний канал з улюбленою російською попсою про вітчизняну машину, її модель та один овоч. Ситуація жахлива, настрій зіпсовано і твоя ненависть до усього рідного телебачення зростає, як еквалайзер твоїх навушників. Що ж робити, аби не потрапити більше у такі ситуації?

Позакривай улюблені сайти з червоними іконками і цифрою “18”, навчися гуглити щось окрім них та твоєї курсової (дерево для якої ще не виросло і тому подібні жарти) та введи: Тіні незабутих предків / Поводир / Незламна / Вій.
Можеш радіти, якщо твій Інтернет дозволить тобі подивитися їх у високій якості, тому клич друзів у кого швидкість мб/с обмежена та вмикайте українські фільми. Тепер ти повинен не тільки слухати українське, а й дивитися. Ось так ось ти попав, приятелю.

Не буду давати рецензій цим фільмам, їх треба просто бачити та просто відчувати. Прожити одне життя з героями та стримавши сльозу прийняти їх. Впустити у свою свідомість той факт, що наш кінематограф починає розвиватися.
Разом із розвитком великого кіно, розвивається й таке позитивне явище, як серіали. Приємно тішить факт того, що і у серіалах є вагомий внесок наших рокерів. Зокрема у серіалі “Останній москаль”, що успішно літом підкорив багато сердець та усі вони очікують другого сезону, починався мелодією котра стоїть на багатьох дзвінках та сповіщеннях. Мелодію до початку та увесь музичний супровід цього серіалу, про справжніх українців – писали справжнісінькі українці. Гурт KOZAK SYSTEM. Також хлопці брали активну участь у розвитку серіалу, вклали у нього свою душу, а не тільки музику.

І новинку сезону, котра підкоряє вирізками із своїх серій мої відеозаписи. А мужик, який був у рекламі ювелірних виробів – став президентом. Це так схоже на Україну. Про це, про проблематику нашого соціуму та про перетворення українця на хохла, нам розповість Володимир Зеленський у серіалі “Голова народу”.

Якщо суміш наших краєвидів з майстерним поданням від “очей” Голівуду, легенда та історії війни не розпалять вогонь у твоєму серці, а серіал про “невдалий жарт Бога”, у якому справжній гуцул помилково народився у Росії і розповідає свої історію під супровід KOZAK SYSYEM не змусить тебе сміятися і історія про ще досі не новообраного президента – не змінять твоє ставлення до нашого кіно, наших режисерів та акторів… То мені тебе просто шкода;)

Крок у ROCK закликає: Люби українське, дивися та слухай його! Не шкодуй грошей на прем’єри у кінотеатрах. Тим більше, що по студентському квитку бувають знижки у 40 та 50%!

P. S. Якщо ти знаєш ще якісь фільми, які гідні уваги та хочеш поділитися – можеш просто вписати назву у коментарі. Також отримати +5 до карми, якщо додаш посилання.

Автор: Містер Демн

  • Tweet