"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Kd3ekriC_cM

Сергій Бойко: шлях від боксу до гурту “Kompas”

8K3oMM_zOwQ

Мене завжди захоплювали відкриті люди. До того ж, будь-якого віку: діти, пенсіонери, молодь. Вони не бояться ділитись своїм внутрішнім світом і охоче пускають туди всіх, кому туди відкрита віза. А якщо така людина ще й музикант – Вам ніколи не буде з нею нудно. «Ходячі музичні енциклопедії» завжди поповнять Ваші знання вічного і прекрасного.

Саме таким різностороннім та відкритим є Сергій Бойко, ударник відомого львівського гурту «Kompas». Думаю, бліц-опитування нашого журналу покаже, наскільки глибоко мислить цей музикант. Що ж нам наговорив Сергій – читаємо нижче.

- В яких гуртах ти грав, окрім “Kompas”? Як потрапив до складу твого теперішнього гурту?

- За свою музичну «кар’єру» я грав в багатьох проектах з різними стилістичними напрямками: від math metal до brit pop. Зокрема, в гуртах: «Happy end», «Sylfur», «callmeumberto», «Кульбабове вино», «К402», всіх і не згадаю… Брав участь в cover-проектах, граю сесійним ударником в різних гуртах, однією з яких є відома львівська «Оратанія». В «Kompas» мене запросив в якості сесійного музиканта Віктор Новосьолов, оскільки їхній ударник Ілля поїхав в АТО. Граю з ними до сьогодні. Зараз нам вдалось зібрати новий проект з потужним складом, про який Ви дізнаєтесь незабаром.

- Скажи, що сформувало тебе, як ударника?

- В дитинстві я шукав собі хобі для душі, перепробував бокс, легку атлетику, теніс, плавання, малювання, ходив на шахматний гурток, і т. д. Після тривалих пошуків самореалізації мій однокласник запропонував мені спробувати пограти на ударних і тоді мене «поперло». В цей момент я зрозумів, що знайшов себе.

Сергій Бойко за ударними

- Для тебе робота з інструментом – це важкий і кропітливий процес чи отримання задоволення?

- Робота з інструментом – це і важкий кропітливий процес, і отримання задоволення.

- Назви п’ять улюблених музикантів.

- Бадді Річ – це для мене гуру з світу ударників. Matt Bellamy – вокаліст, гітарист, клавішник та автор більшості пісень рок-гурту «Muse». Bob – ударник гурту «Карна» і дуже фірмовий музикант з неймовірною подачею. Бліхарський Роман – найталановитіший і найтехнічніший гітарист, якого я зустрічав в житті. Мало хто його знає, оскільки він принципово не хоче ні з ким грати (сміється). Також ця людина дуже вплинула на мою творчість. Marilyn Manson – просто пре його підхід до творчості.

- Чи бувало в тебе в житті, що горе чи невдача стало поштовхом для написання музики?

- Ні.

…в складі гурту “Kompas”

- Як Львів впливає на твою творчість? Чи є в ній відтінок міста Лева?

- Львів – це особливе місто, для мене це – Дім, але з музикою асоціацій не викликає.

- Назви речі, без яких ти не відчуваєш себе по-справжньому щасливим.

- Це – мої рідні, кохана дівчина, музика та друзі.

- Ми живемо в складний час. Як думаєш, куди котиться світ?

- Один британський історик підрахував, що без війни за останніх 6000 років було лише 255 днів, і якщо світ кудись котиться, то вже дуже давно. Головне – нікому не заважати жити і залишатися людиною, тоді всім буде добре.

Автор: Дрон

  • Tweet