Ель, фолк, танці

Дата: 31-03-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Заходи; |

Тим, кому подобається ірландська культура

Тим, хто полюбляє добрий ель

Тим, хто вміє танцювати до відпаду під металеві рифи

Присвячується

(А також всім іншим, бо 17 березня – ірландцем стає кожен)

 

Київ – місто прогресивне, відкрите і доброзичливе. Тому 17 березня багато пабів запрошували гостей на святкування національного ірландського свята – Дня Святого Патріка. Хто куди – а я в «Бочку». Бо там «лабають тролі» JDSCN0063_renamed_2006

Російська група «Тролль гнёт ель» більш має відношення до скандинавського фольклору. Їхні пісні – це відображення веселого життя і кумедних історій, замішаних на пивній культури. До чого тут Скандинавія до Ірландії, спитаєте ви. А до того, що фолк, ель і танці – найкращий спосіб відсвяткувати День Святого Патріка.

Перше, на що звертаю вашу увагу – арт-паб «Бочка». Надзвичайно приємне місце, яке привітно приймає музичні колективи різних напрямків. Зацініть кількість афіш лише на одній стіночці:

DSCN0102_renamed_29581

А який вибір напоїв! Ммм… Серце і тіло раділи, гаманець скоренно мовчав. 

До речі, випито було не мало. Концерт затримався на 1,5 години через дорожні перепони. Тож усі, хто прийшов вчасно, до початку концерту встигли «набрати повні баки» і гоцали потім надпотужно. 

Глядацька атмосфера, між тим, була дуже м’якою і приємною. Усюди відчувалося справжнє свято! Дуже порадували око «зелені дівчата» та хлопці в кілтах, які ще й до всього хороводили і співали.DSCN0069_renamed_29780

Запрошуємо всіх в коло!

DSCN0052_renamed_21312

Танці навкруги рюкзака:

DSCN0050_renamed_5287

Задоволені іноземні гості:

DSCN0096_renamed_7498

А на сцені в цей час відбувалося щось мегаенергійне!

Не дивлячись на те, що в концерті не взяла участь Джетра (Марія Лєонова, вокал, флейта), тролі відіграли чудово! Джетру, до речі, замінив київський флейтист. І, скажу вам, професійно замінив! Костя Троль навіть хвалився, що таким складом гурт жодного разу не репетирував. Сильна музика, яскравий світловий супровід, а головне – заряд позитиву, що линув крізь кожен рядок і акорд – все це забезпечило чудовий настрій і море позитиву.

DSCN0088_renamed_21704

На цей раз «Тролль гнёт ель» приїздили з новою програмою + відомі хіти. Весь матеріал готується до випуску у новому вже шостому альбомі. За традицією, випробовується в полі, так би мовити.

DSCN0080_renamed_6172

Костя Троль має харизматичний, глибокий голос. І грає ним, наче з м’ячиком, то підіймаючи до межі, то густо змішуючи з хрипотою.

DSCN0083_renamed_2295

Дуже порадувала скрипачка Світлана Сулімова. Їй особлива подяка за чисту музику й ірландські мотиви, які зрештою прозвучали у День Святого Патріка.

По закінченню сету гурт влаштував невеличку ірландську дискотеку. Тож усі зелено-руді чоловічки залишилися задоволеними.

Встигли і випити, і поспівати, і потанцювати. Невід’ємний слєм, особливо жорсткий під пісню «Ave Celia» (привіт синцям \m/), «паровозик» усім залом під «Поймай лосося!» і навіть обряд відігнання похмілля! Наприкінці концерту ми усі хором співали «Праздник Похмеляйнен», узявшись за руки.

DSCN0092_renamed_25233

І знаєте, таки спрацювало! Наранок відчувала себе прегарно. Чи то добрий ель, чи то народна магія… А може просто гарні люди і щира музика.

DSCN0097_renamed_13968

Традиційні автографи на плакатах або що. Звісно, після виклику на біс J

DSCN0094_renamed_3253

І на останок маленьке побажання усім «братьям во хмелю»:

DSCN0099_renamed_8620

Будьте здорові!

Автор: Ксения Непокорная Белоногова.

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: