Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

Дата: 20-03-2013; | Автор: Стасян; | Рубрика Новини; |

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці«Без слів»

Подія – на яку чекали рік. І нарешті це відбулось! У Вінницю знову завітли Табачников & NOBODY.ONE. День минув із солодким присмаком чудового вечора.

Музикантів приймала Ігроманія. Приємно порадувало те, що у гардеробі не вистачило місця, довелось підніматись на другий поверх. Це означало, що зал уже заповнений. Там було людно, повітря наповнювало тривожне чекання якогось чуда.

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

І ось на сцені з’явились NOBODY.ONE. Привітались вони не словами,а музикою. І це – краще всіх вітань. Енергійні, драйвові хлопці лише підлили пального в публіку, яка уже до того була розігріта очікуванням.
NOBODY.ONE грали відомі композиції, що давно полюбились. Тому, кожну нову пісню глядачі зустрічали із шаленим захватом і криками. Цим додаючи музикантам ентузіазму.

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

Чудово, що музика без вокалу. Нічого не відвертає уваги від неї , адже, багато гуртів тримаються завдяки вокалісту. А ось, музика без слів сьогодні рідкість. Але навіщо слова, якщо у мелодіях NOBODY.ONE і є така маса емоцій, почуттів?!

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

Музика заповнює всі прогалини душі, зливається із свідомістю і проникає у всі сокровенні куточки підсвідомості. Вона надихає, розкачує і єднає. Що і трапилось на концерті. Всі слухачі, ніби стали одним цілим. В залі панувала масова ейфорія.

Цікаво те, що музика Табачникова впливає на емоційний стан. Якщо слухач не просто слухає, але і чує те, що лунає зі сцени, то відчуває прилив енергії. Виникає дивне відчуття польоту і бажання любити. Це – неповторно.
Послухати музику Табачникова прийшли люди різних вікових категорій. Була не лише молодь, частина якої ходить на рок концерти, щоб тусуватись, слемитись і фотографуватись (на нові аватари). А зрілі рокери, які ходять послухати саме гурт. Було багато людей з інших міст: Козятин, Львів, Бердичів, Черкаси, Чернівці, Жмеринка, Біла Церква.

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці
Організаційна робота проведена на високому рівні. Все пройшло гладко і без форс мажорів. Технічні засоби (світло, звук, музична апаратура ) були готові вчасно, гурт на сцену вийшов без затримки.

Перед виступом вібулась автограф сесія, на якій бажаючі могли взяти автограф, сфотографуватись, придбати альбом і футболку з символікою гурту та поспілкуватись з хлопцями.

NOBODY.ONE виступали більше двох годин. Музикантам і слухачам була необхідна перерва, щоб відпочити й освіжитись. Тому, був антракт. Чудово, що все дійство проходило саме в Ігроманії. Це єдиний у Вінниці великий концертний зал з баром і власною кухнею, рестораном, де можна поїсти і випити.

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

Якісний звук, який власне зовсім інший, не такий як на записі – більш металічний і важкий, водночас мелодійний і легко лягає на слух. Неперевершена гра, гітари без шнурів – вони не тримають і не зациклюють, надають свободу руху на сцені, яка передається в зал, неможливо описати всіх вражень і переживань!

Табачников & NOBODY.ONE у Вінниці

Прихильники вдячні за чудову можливість вживу почути улюблений гурт та насолодитись незабутнім вечором під прекрасну музику. ДЯКУЄМО!

Фото і текст: Кобильняк Святослав і Кучер Вероніка

Долучайся


Афіша


Останні відео-кліпи: