"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Тартак на новому рок-майданчику Дніпропетровська.

Тартак на новому рок-майданчику Дніпропетровська.

Тартак на новому рок-майданчику Дніпропетровська. Після тривалої зими всі довго чекали насправді теплого весняного вечора. Та набагато довше чекали прихильники гурту Тартак коли ж нарешті вони завітають до Дніпропетровська, бо останній раз ця подія відбулась аж у 2009 році. І ось хлопці знову приїхали до нашого міста з програмою « 16 років, історія гурту в хітах, презентація альбому “Сімка”». Концерт був назначений на п`ятничний вечір у клубі «Тагіл», який знаходиться на острові посеред Дніпра, що давало змогу насолодитися як і довгоочікуваним виступом, так і прогулянкою перед концертом і після нього. При підході до клубу можна було помітити огороджений відкритий майданчик – приємний сюрприз, який доповнювався великою сценою і хорошим потужним звуком. Хочеться сказати окреме дякую за серйозний підхід до організації, за гарний звук, світло, обладнання та за класний концерт в цілому.

Тартак на новому рок-майданчику Дніпропетровська.

На розігріві виступали гурти Dumb Voice та In UA , які перед цим отримали найбільшу кількість голосів від прихильників на концертному відборі та у соціальній мережі. Без затримки почався виступ головних гостей цього вечора. Натовп швидко зібрався біля сцени і почав підтримувати улюблений гурт. Нажаль людей було не так багато, як того вартий Тартак, і це з сумом помітили музиканти, а вокаліст Сашко Положинський сказав, що хоч вони і приїжджають до міста раз на три роки, та чомусь небагато людей приходять на концерт, мабуть у місті вистачає своїх гарних гуртів. Та хоч людей зібралося не так багато перші декілька рядів прихильників не відходячи від сцени відривалися разом з музикантами на протязі всього їхнього виступу. Тартак почав свою програму з виконання вже відомих і не дуже пісень з альбому “Сімка”. Потроху атмосфера наповнювалася драйвом, натовп скажено стрибав біля сцени, кричав і аплодував, а як завжди енергійний і запальний Сашко Положинський радував своїми фірмовими божевільними танцями, гумором та щирими розмовами, й звичайно бездоганно виконаними скоромовними піснями. Слід відмітити одну з пісень альбому, яку музиканти присвятили своїм шанувальникам. «Відчуваю тебе» – так Тартак подякував своїм прихильникам, завдяки яким вони продовжують займатись творчістю вже протягом 16 років, не дивлячись на свою втому та скрутні ситуації.

Тартак на новому рок-майданчику Дніпропетровська.

Ось вже й пролунало 12 пісень з сьомого альбому Тартака, і глядачі розгублено слухали про підхід до фінішної прямої… офіційної частини виступу та перехід до виконання будь – яких улюблених пісень з репертуару гурту. Особливістю подальшої концертної програми стало спільне її формування самими музикантами та прихильниками, що дуже єднало людей на сцені і біля неї. В цей вечір було виконано багато бажань прихильників: музиканти зіграли і старих “Хуліганів” з “Оля – ля”, і “Моральний секс” та “Дж…Ангел” з передостаннього альбому. Трохи лірики, багато драйву і “божевільних танців” – це і є наш улюблений Тартак. Під кунець свого виступу музиканти презентували всю свою команду, яка об`єдналася під назвою “Тартак”: це барабанщик Станіслав Шапаренко, бас – гітарист Дмитро Чуєв, гітарист Антон Єгоров, клавішник Андрій Благун, “просто хлопець з мікрофоном”, – як скромно себе представив Олександр Положинський, та теж невід`ємні частини гурту – звукорежисер та фотограф. І хоч музиканти на початку були не дуже натхнені невеликою кількістю людей на великому майданчику, та музична енергетика та підтримка прихильників зробили свою справу – музиканти завзято грали в повну силу, Сашко несамовито стрибав і танцював разом з натовпом, який так плескав, підспівував і кричав, що вистачило б мабуть на цілий стадіон! Від імені всіх фанатів дуже дякую музикантам за всі неймовірні емоції на концерті та приємні і натхнені спогади після нього!

Автор: Альона Чинкалова
Фото: Аліна Мирна

  • Tweet