Стас Ленін. Один у полі не воїн.

0

Ця фраза точно не про персонажа, з яким я зараз вас познайомлю. Зустрічайте колегу – Стас Ленин (м. Одеса). Людина, яка не боїться експериментувати зі стилями, а також є досить сміливою і зараз розповім чому.

Усі ми звикли, що учасників має бути порядком 3-4, а то й більше. Варто згадати Slipknot. Проте є й проекти, типу Reignwolf, де лише один постійний учасник. У нашому випадку колектив сесійний (тобто змінний), але засновник лишається на місці і доносить до нас власні ідеї.

З перших акордів, я вирішив, що слухаю панк. Запитуючи у Стаса, чому саме панк – він відповів, що є лише декілька тем у даному стилі. З усіма іншими ж, він та його сесійні учасники експериментують. При тому, що панк-сингли не несуть якогось протесту чи піднесеного настрою. Варто послухати та самому оцінити цей гучний “романтик панк”.

Фронтмен (він же і засновник) описує своє життя за межами сцени наступним чином: читання дома багатьох книжок. Перегляд класичного кіно минулого століття. Похід у театри та концерти товаришів. Віддає належне і більш популярним гуртам. Із цієї характеристики хочу повернутися у попередній абзац та переконати вас ознайомитися з творчістю.
У мене виникло питання стосовно гурту. Стас – єдиний незмінний учасник, яке ж його ставлення до колективу і власне творчості. Відповідь приємно вразила. Гурт та творчість стоять на першому місці. Це, як на другому, тільки на одне вище. А більша половина фінансів йде на розвиток.

У той час, як дехто не хоче виділити 1/10 на концерт і тупить в екран, читаючи різні статті і замість того, щоб крутити вертухани на концертах – крутить стрічку новин.

За його словами успіх Леніноманії ще не прийшов. Але він завжди спілкується із тими, хто приходить на концерт, потім це переростає у дружбу.

Любителі класики, театру та щирих відносин, ви ще досі не підписані на паблік гурту;)?

Наступне питання було провокаційним, але необхідним. Я запитав про перші автографи. На жаль, конткретного моменту згадати не вдалося, була лише примітка, що це було із першим гуртом – Raymond Too Flay. Саме цей гурт був першим досвідом в участі та створенні музики.

А взагалі до цього питання поки що ставиться абсурдно. Вважає, що не добився ще належних висот для цього. А коли й доб’ється (а крок у ROCK у тебе вірить), то вважає, що краще фото, аніж автограф.

Своєю лірикою намагається розповісти слухачам про кохання, позитив, розвиток та чесність і знову КОХАННЯ.

Повторюся, характеризуючи себе, як ” романтик панк” та не піднімаючи жодної теми стосовно негативних дій – ця музика буде підкорювати ваші серця. А якщо ви хотіли б спробувати себе у рок-гурті чи просто поспілкуватися з творцем цього – то він завжди до ваших послуг.

Про гурт з однойменною назвою – Стас Ленин [BAND], місто Одеса.

Перший романтик панк, творчість наперекір стереотипам.

Автор: Mr.Damn


Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні