"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Троє на Дивані. Від мрії до життя.

Нещодавно гучно заявив про себе молодий гурт з Дніпропетровську. Хлопці грають в експериментальному напрямку: в їх музиці можна знайти брейкдауни, цікаві соло, качьові рифи й навіть трохи дабстепу. Вокал тут представлений як чоловічий, так й жіночий. Ніхто б не міг подумати , що така тендітна й мила дівчина вміє так вправно використовувати екстремальний вокал.

МИ ВИДАЛИ ПЕРШИЙ НОМЕР!

Нарешті спільними зусиллями ми видали дійсно якісний український рок-журнал.

Гучна новинка в готично дезовому думі! Mortalium

Музика харківського гурту Mortalium стала більш яскравою, зухвалою та набула щільнішого звучання у новому альбомі “Obligate Loneliness”, назва якого пов’язана з основною тематикою більшості пісень – самотністю... ЧИТАТИ ДАЛІ

«Бандерштат» – один із найбільших фестивалів України, що пропагує здоровий патріотизм і спосіб життя. Дійство триватиме з 31 липня до 2 серпня у Луцьку в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Braincoats з Європи до України.

1

Хтось знає, а хтось ні про те що до нас їдуть панки Braincoats. Шведи проїдуть Україною за маршрутом Київ-Біла Церква-Вінниця та Фестиваль Файне місто. Не будемо багато писати про їх музику, бо варто послухати їх пісні й самім все зрозуміти. Це мега-позитивний гурт й, авжеж, ми не втрималися від інтерв’ю…

1. Привіт :) Ви їдете до нас в гості. Що люди мають знати про вас в першу чергу?

Так! Це буде наш перший візит до вашої прекрасної країни. Я думаю, ви повинні знати про нас, що симпатичні хлопці. І що ми любимо пиво.

2. Чому ви обрали саме панк-рок?

Ми не вибирали панк-рок, панк-рок обрав нас! Всі ми виросли на таких гуртах, як blink 182, alkaline trio, millencolin і т.п. Тому наш вибір був очевидний.

3. Чи важкі подорожі між країнами?

Якщо чесно, ми не подорожували так багато до цього. Минулого року в нас був тур Центральною Європою, і він пройшов краще ніж ми очікували, і ми сподіваємося, що цей тур пройде ще краще. Ми вікінги, нам не страшні подорожі :)

4. Який стан рок-музики на сьогодні в вашій країні? Яка відвідуваність концертів? Чи платять организатори молодим гуртам?

Не дуже, якщо бути відвертим. Рок сцена не така і велика тут, і в нас немає настільки багато рок гуртів, ніж в США чи Англії. Так, є доволі великі та популярні гурти, які користуються успіхом, але поп музика, наразі, займає домінуючу позицію. У нас є багато прихильників в нашому рідному місті, але людям не цікаві маловідомі гурти, вони не ходять на концерти, так як би хотілось. А про гроші можна забути взагалі :)

2

5. Ви не боїтеся їхати в Україну?

Ха-ха, Ні!. Наші батьки трохи нервують, але ми просто занадто круті, щоб бути хвилюватися на рахунок поїздки! Але, чесно кажучи, звичайно, це трохи страшно, війна, терористи і т.д. Ми дійсно сподіваємося, що все закінчиться добре для України, і у вас наступить мир, якого певно хочуть всі.

6. У вас є багато рок-журналах?

Ні, їх дуже і дуже мало. У нас є один або два, але вони повна фігня, в основному, це метал журнали. Існують деякі DIY журнали про хардкор чи емо але панк рок майже мертвий у Швеції :(

7. Якби ваш гурт був човном, яку б назву ви йому дали б?

Ми, безумовно, назвати б наш човен “BRAINBOAT”

8. Ваші побажання читачам?

Купуйте наші диски … і пиво, багато пива. Слухайте нашу музику, розкажіть про нас своїм друзям… Та приходьте на наші концерти цього літа!

Автор: Станіслав Потапенко