"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Fakultet


Сьогодні поговоримо про студентський рок-гурт з Дніпродзержинська – «Fakultet».

Якщо говорити про назву гурту, то є декілька версій щодо її виникнення. Ймовірно, що в період заснування цього колективу всі його учасники були студентами. А можливо, хтось із них обожнював фільм з такою назвою. Так ось, музичну діяльність вони розпочали у 2001 році. 1-го вересня відбувся їх перший виступ на святкуванні ювілею місцевої FM- станції “Радио Микомп”.

Одного разу (а саме влітку)  на репетиційній базі з’явилася дівчина з великою кількістю підручників, яка побачила оголошення про пошуки співака і вирішила спробувати свої сили. Прослухавши дівчину, всі зрозуміли, що Валя Левченко буде вокалісткою гурту. Через тиждень Fakultet  виступав у фіналі “Перлин сезону” в місті Запоріжжі. Саме там утворився гурт, близький до того, який ми знаємо.

У 2003 році відеофрагменти їхнього виступу та пісні ввійшли до мультимедійної збірки “Арт-Дзига”, трішки  пізніше в FM-просторі з’являються перші треки Fakultetу.

Уже в 2006 році виходить альбом під назвою «Мить» та ще одна відеоробота під назвою «Вже не сон», знята власноручно. І платівка, і кліп досить сильно сподобалися слухачам.

Аж раптом за декілька хвилин до 2007 року в гурті змінюється вокалістка. На заміну Валі прийшла дівчинка, якій дуже подобався гурт, а саме Катя Агеєва. За традицією гурт відразу вирушає на нові концерти. У жовтні 2007 року вони випускають кліп на пісню “Подих, що вбива”. Це відео присвячене проблемам екології.

У серпні 2009 за обставинами особистого характеру Катерина Агєєва покидає колектив. Після довгих пошуків і прослуховувань новою вокалісткою Fakultet стає Анна Соколюк, яка раніше співала в гурті “kLiniT”.

Наразі склад гурту такий:
бас – Максим Червінський,
гітара – Андрій Зозуля,
барабани – Олександр Сєлуянов,
вокал – Анна Соколюк

Щодо музики можна сказати лише одне: досить рідко можна знайти поєднання хорошого вокалу, зрозумілих текстів та сильних рифів. Музиканти професійно підійшли до роботи, за що їм честь і хвала ;)

Отже, слухайте і насолоджуйтеся!)
Автор: Іванка Панасюк