"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Рокерський відпочинок поза музикою й творчістю

1452802523_10-3

На скільки сильно не подобалась би Вам Ваша робота чи хобі, яке її заміняє, потрібно знайти час для відпочинку. Так само й з творчістю. Невеличка перерва в процесі творіння тривалістю в декілька днів піде Вам на користь. Зупинитись створювати щось новеньке чи працювати ще можна, а от слухати музику – ні.

От пішли Ви з друзями в ліс і обов’язково хтось із них бере з собою гітару, і там ви співаєте улюблені пісні. Без роботи Ви обійдетеся, а от без музики – ніяк. Коло друзів, вогнище і спів під гітару – відпочинок, який Ви будете пам’ятати і намагатися частіше повторювати.

Гірські подорожі куди приємніші, але вже без гітари, бо важкий рюкзак на плечах і так буде обтяжувати Вас своєю вагою. Крім
відпочинку Ви покращите стан свого здоров’я, відчуєте різницю між міським повітрям (якщо Ви з міста) та гірським, бо тут воно набагато чистіше, назавжди закарбуєте в своїй пам’яті гірські пейзажі. Гірська мандрівка – один з кращих способів відпочити, оздоровити свій організм і насолодитися природою. Після такого відпочинку Ви, натхнені природою, дасте волю свій фантазії і почнете створювати щось куди краще, ніж у тому випадку, коли б цілими днями засиджувалися за цим процесом. Інакше кажучи, нові ідеї поллються з Вас, як вода з гірського водоспаду.

Крім гір Ви можете подорожувати іншим, не менш цікавим способом. Але для цього Вам потрібен буде деякий час на підготовку. Подорожувати на велосипеді – один з найцікавіших та найдешевших видів відпочинку. Єдине, на що Ви будете витрачати гроші – продукти харчування і місце для ночівлі (якщо раптом вночі Вас спіткає гроза та намочить Ваш намет чи спальний мішок). Таким чином Ви можете подорожувати як наодинці, так і з друзями. Заздалегідь складіть маршрут подорожі, візьміть із собою GPS навігатор і вперед.

Найпопулярнішим та одним з найкращих видів рокерського відпочинку є старий добрий фестиваль. Він, безперечно, тримає планку «найкращого» серед усього, перерахованого вище, та й не тільки. Адже для нас чудовим відпочинком є прослуховування улюбленої музики в колі однодумців, а фестиваль дає нам цю можливість. Там Ви на декілька днів поринете в «царство свободи», будете знайомитися з новими людьми і, можливо, знайдете свою половинку.

Отже, не перепрацьовуйте, знайдіть час для відпочинку, бо крім нових вражень та знайомств він дасть можливість запобігти «перегорянню» Вашого генератора ідей та призведе до виникнення чогось зовсім нового.

Автор: Роман Олексин | Крок у ROCK