"КРОК У ROCK"


Офіційний сайт журналу "Крок у Рок"

Фестиваль 360

368_360

За декілька днів до Міжнародного жіночого дня у Львові відбувся відносно новий, але вже багатьма улюблений музичний фестиваль «360». Його як завжди приймав гостинний клуб «КІНО concert hall». Варто відзначити, що фестиваль почався вчасно і дотримувався суворого розкладу, а гурти не відмовляли в проханні зіграти «на біс», за що велика подяка організаторам. Отже, про все по порядку.

Не змушуючи публіку довго чекати, на сцені з`явилися харизматичні та веселі ведучі: Вікторія Жуковська та М`яч Дредбол. Саме вони зі сцени оголосили про офіційне відкриття фестивального сезону 2016 року, що саме по собі не може не радувати. Невеличким розчаруванням стала новина про відсутність гурту «5 Vymir». Хлопці пояснили свою відсутність записом нового якісного матеріалу, який ми почуємо вже зовсім скоро, у тому числі й у Львові. Проте цього року на нас чекатиме багато музики, драйву та незабутніх концертних вражень.

Честь розпочати це свято життя випала гурту «ПНД», що розшифровується як «Пісні Наших Днів». Безумовно, ми почули дуже естетичний акустичний сет з додаванням звучання скрипки, проте для справжнього відриву цього було явно недостатньо і публіка вимагала ще.

Розвіяти атмосферу вдалося хлопцям із «Rizups», щоправда, за жанровим виконанням стилю «швидкої мови і електронної музики» вони не відповідали рок-фестивалю. Але за самовіддачу, роботу з публікою та активність на концертному майданчику варто віддати їм належне. Назва гурту походить від афроамериканського «RISE UP», що означає «повстань» або «піднімись». І завдання «підняти» публіку було виконано. За їхніми плечима декілька повноформатних альбомів, відео-кліпи та великі сольні виступи, а квінтесенцію їх роботи можна побачити саме на таких подіях.

Продовженням великого вечора став «Фіолет». Гурт, який має свою досить давно та міцно сформовану армію фанів, відіграв того вечора, що називається, «на ура». Важка праця робить із мавпи людину, а з музиканта поета. Гурт викладався на повну, і на наступний день після фестивалю 360 вони грали у «Першій Львівській Медатеці» свій піаноакустичнй сет. Саме завдяки таким старанням хлопцям вдається вловлювлювати настрій фанів, що дозволяє їм грати таку душевну та чуттєву музику. Гурт запропонував відвідувачам фестивалю оцінити пісні зі свого нового альбому «Пісні любові на полі бою».

Козацький рок – та частина української рок-музики, яку завжди буде приємно чути і яку будуть радо вітати. На фестиваль 360 музиканти гурту «Тінь Сонця» їхали одразу з кількома визначними подіями. По-перше, нещодавно виповнилось 13 років з дебюту гурту на сцені невеличкого, але такого домашнього клубу «Барви» в місті Києві. Сейшн мав назву «Firesteal», а музиканти відтоді стали «загартовані сталлю» й понині несуть українське слово до кожного з нас на концертах. А по-друге, футбольна спільнота обрала їхню пісню «Їхали Козаки» у якості візитної картки нашої збірної команди з футболу на турнірі Євро-2016, що пройде на полях Франції. Активна громадянська позиція та змістовність були продемонстровані як військовим у зоні АТО, так і відвідувачам на Львівщині, зокрема на фестивалі 360. Надзвичайне та в певному роді історичне звучання бандури, гітара та гостросоціальні тексти стали неперевершеним доповненням музичного вечора.

Популярність на старій добрій рок-сцені не заважає популярності на телебаченні. Такі слова можна сказати про гурт «Epolets». Наприкінці лютого цього року гурт видав свій третій студійний альбом під назвою «Cult» та вирушив туром по містах України на його підтримку. Помітний прогрес та розвиток гурту: заповненість залу, не зважаючи на вечірній час, активний продаж мерчу при вході до концертного залу, сотні фанів під сценою, а також гучний і дружній спів текстів пісень разом із виконавцями. Мурашки по шкірі гарантовано, а концертний тур тільки-но розпочався. Не проґавте момент і підтримайте одеситів!

«Karna» – музичний гурт родом з Івано-Франківська, що грає в стилі «український альтернатив-ню метал». На початку 2014 р. гурт поновив свою діяльність і продовжує радувати шанувальників своєю чуттєвою та глибокою музикою. Для них фестиваль 360 став своєрідною важливою подією, адже прийшла весна, планується активний концертний сезон, та ще й переддень жіночого свята. Питається: «ну як тут не заспівати?» =) Не обійшлося і без найбільш знакових бойовиків гурту. Особливо гучний фурор зробила пісня «Чекати буду» у, власне, їхньому виконанні, а також «гуцульське коло» посеред натовпу, до якого вийшов гітарист гурту. Коло поступово перейшло у слем, що додало активності під сценою.

Важким та сильним стало завершення фестивалю 360 завдяки гурту «Чумацький Шлях». Витиснути з натовпу всі соки, що лишилися, музиканти змогли без зайвих питань. Родзинкою виступу стали пісні з останнього ЕР «Самурай».

Новий фестивальний сезон, гучний фестиваль, улюблені гурти, знайомі ведучі та рідні обличчя. Що може бути краще за це? Такого ще не придумали =) Тому підтримуйте своїх та відвідуйте такі чудові події.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”

  • Tweet