Квіти Канзасу – 2 в 1

0

Одразу дві нові пісні нещодавно випустила команда під назвою «Квіти Канзасу» з міста Запоріжжя. Гурт грає музику в стилі nu-metal. Їхній творчий шлях розпочався чотири роки тому – ще у 2012. За цей час вони виступали як на великих фестивалях («Тарас Бульба fest»), так і на багатьох менших, а також на концертах у клубах.

Сьогодні, незважаючи на численні зміни в складі та інші проблеми, цей ще відносно молодий гурт представляє широкому загалу треки «Нігредо» та «Карма!». Обкладинку під цей даблсингл або ж невеличкий EP, за інформацією самого гурту, їм люб`язно погодився надати польський художник-сюрреаліст. На ній зображено степ з польовими квітами, а також поле пшениці, посеред якого в’ється стежка. Але на передній план виходить зображення пугала, що мало б виконувати функцію захисту посівів, але фактично розташоване на незасіяній частині. Видно блакитне небо, над яким збираються темні хмари.

 

Трек «Карма!» – своєрідний протест проти злочинної безкарності, зникнення проявів людяності у суспільстві, вседозволеності та зворотнього процесу еволюції Дарвіна – перетворення на істот, у яких рівень моралі нижчий за мавп`ячий. І хоча поняття «карма» й «сансара» для багатьох не є близькими за ознакою віри, можливо хоча б віддалено й загально вони могли б пояснити багатьом з нас, що добро, так само як і зло, має властивість накопичуватися та вертатись людині, нехай навіть і не безпосередньо зараз. Злість та байдужість – не найкраща валюта для сплати.

Щодо пісні «Нігредо» варто сказати, що в ній поставлено велику кількість запитань, які вимагають тривалого обміркування або ж і взагалі не мають відповіді. Саме слово «нігредо» – це термін в алхімії, що означає повне розкладання або ж перший етап створення. Людина від природи цікавиться питаннями буття, смерті, всесвітом, а також своєю роллю в ньому. Пісня є досить філософською, і при бажанні кожен слухач може поринути в роздуми, шукаючи відповіді на різноманітні питання: «Де той смак беззаперечної справедливості?», «Де то знання, що дарує прозріння?» або ж «Де то бажання робити добро безкорисно?»

Усі рамки жанрового звучання nu-metal збережено, бас звучить «жирно», важкі брейкдауни гарантовано, а тексти звучать прекрасно. Отже, запрошуємо слухати та оцінювати.

Серж Дерій | “КРОК У ROCK”


Квіти Канзасу

Про Автора

Comments:

Коментарі відсутні